Povezane vesti

Partizan ima novog kapitena: Stanojević objasnio zašto nije Bibras Natho

Partizan ima novog kapitena: Stanojević objasnio zašto nije Bibras Natho

Mondo pre 17 dana
FK Partizan ima novog kapitena posle odlaska Svetozara Markovića u Viktoriju Plzenj. Posle odlaska Svetozara Markovića u Viktoriju Plzenj, FK Partizan ima novog kapitena, Aleksandra Jovanovića. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević objasnio je tu… »
Stanojević ne diže belu zastavicu: Vidljivo je da igrači nisu raspoloženi, siguran sam da idemo ka dobrom putu! (video)

Stanojević ne diže belu zastavicu: Vidljivo je da igrači nisu raspoloženi, siguran sam da idemo ka dobrom putu! (video)

Hot sport pre 17 dana
„Ne radim protiv kluba i egzistencije, već želim da iskoristim svakog igrača“ Fudbaleri Partizana ugostiće u nedelju veče (21) ekipu Vojvodine u okviru 7. kola Superlige Srbije. Pred ovaj duel govorio je Aleksandar Stanojević, trener Partizana… »
Stanojević: Najlakše mi je da precrtam sedam igrača, ali...

Stanojević: Najlakše mi je da precrtam sedam igrača, ali...

Sportski žurnal pre 17 dana
”Vojvodina dobar ispit za nas da vidimo pred pauzu gde smo i šta smo”. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da je sutrašnji meč protiv Vojvodine u 7. kolu Super lige Srbije dobar ispit za njegovu ekipu da vidi gde je… »
Ko, ako ne on: Nakon odlaska Markovića Partizan ima novog kapitena, a on je jedina logična opcija!

Ko, ako ne on: Nakon odlaska Markovića Partizan ima novog kapitena, a on je jedina logična opcija!

Hot sport pre 17 dana
Logičan izbor… Aleksandar Jovanović je imenovan za novog kapitena Partizana nakon odlaska Svetozara Markovića u Viktoriju Plzenj. Odluka o njegovom izboru za kapitena nije iznenadila, s obzirom na njegovu ulogu u timu, gde se istakao kao vođa u… »
Aleksandar Jovanović novi kapiten Partizana: Svetozar Marković otišao u Plzenj

Aleksandar Jovanović novi kapiten Partizana: Svetozar Marković otišao u Plzenj

Dnevnik pre 17 dana
Golman Partizana Aleksandar Jovanović imenovan je za novog kapitena kluba iz Humske. On je tu čast dobio nakon što je Svetozar Marković napustio tim i prešao u Viktoriju Plzenj. Jovanović je definitivno najkonstantniji igrač u ekipi Aleksandra… »
Stanojević: "Ne radim protiv kluba i egzistencije"

Stanojević: "Ne radim protiv kluba i egzistencije"

B92 pre 17 dana
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je njegova ekipa ima motiva pred naredni meč sa Vojvodinom u Superligi Srbije. Partizan će u 7. kolu domaćeg šampionata odmeriti snage sa novosadskim timom na stadionu u Humskoj u nedelju… »
Stanojević otkrio ko ga menja i ko je novi kapiten Partizana

Stanojević otkrio ko ga menja i ko je novi kapiten Partizana

Sport klub pre 17 dana
Fudbaleri Partizana igraće protiv Vojvodine u sedmom kolu Superlige Srbije, a ekipu sa klupe neće predvoditi šef stručnog štaba Aleksandar Stanojević. Stanojević je suspendovan nakon što je dobio crveni karton na utakmici protiv IMT, zbog čega… »
Stanojevićeva lekcija navijačima: ''Ja nisam animator! Neću to da pričam! Ja sam izuzetan profesionalac i neću nikoga da…

Stanojevićeva lekcija navijačima: ''Ja nisam animator! Neću to da pričam! Ja sam izuzetan profesionalac i neću nikoga da…

Sportske.net pre 17 dana
''Nadam se da ćemo prvenstvo nastaviti u dobrom ritmu'', počeo je Stanojević današnju konferenciju za medije pred sutrašnju prvenstvenu utakmicu protiv Vojvodine u Humskoj (nedelja, 21.05h). Om zbog isključenja neće moći da vidi ekipu crno-belih… »
Aleksandar Jovanović novi kapiten Partizana

Aleksandar Jovanović novi kapiten Partizana

B92 pre 17 dana
Golman Partizana Aleksandar Jovanović imenovan je za novog kapitena kluba iz Humske. On je tu čast dobio nakon što je Svetozar Marković napustio tim i prešao u Viktoriju Plzenj. Jovanović je definitivno najkonstantniji igrač u ekipi Aleksandra… »
Ni kladionice više ne veruju u crno-bele: Šok kvote pred meč Partizana i Vojvodine u Humskoj!

Ni kladionice više ne veruju u crno-bele: Šok kvote pred meč Partizana i Vojvodine u Humskoj!

Hot sport pre 17 dana
Meč je na programu u nedelju od 21 čas. Fudbaleri Partizana ugostiće u nedelju veče (21) ekipu Vojvodine u okviru 7. kola Superlige Srbije. Predstojeći duel nosi veliku važnost za oba tima, a promene u kvotama pokazuju da kladionice sve manje veruju… »
Definitivno - Partizan dobio novog kapitena!

Definitivno - Partizan dobio novog kapitena!

Sportske.net pre 17 dana
Odlaskom Svetozara Markovića u Viktoriju Plzen ostalo je upražnjeno mesto kapitena crno-belih. Aleksandar Stanojević našao se pred važnom odlukom, ali je odluka bila laka. Novi kapiten je prvi golman ekipe Aleksandar Jovanović. Logičan potez s… »
Ko će biti novi kapiten Partizana?

Ko će biti novi kapiten Partizana?

B92 pre 17 dana
FK Partizan traži novog kapitena. Svetozar Marković je i zvanično napustio crno-bele i odlučio da karijeru nastavi u Viktoriji Plzen, o čemu smo već pisali. Marković je bio kapiten Partizana i sada kada je otišao, Aleksandar Stanojević će morati… »
Grobari će biti oduševljeni: On je novi kapiten Partizana...

Grobari će biti oduševljeni: On je novi kapiten Partizana...

Večernje novosti pre 18 dana
Nakon odlaska Svetozara Markovića u Viktoriju iz Plzenja kapitenska traka ostala je upražnjena u Partizanu, a Aleksandar Stanojević je doneo. FOTO: FK Partizan A trener Aleksandar Stanojević će morati da odabere novog kapitena. Kako saznaje MaxBet… »

Vesti dana »