Povezane vesti

Veliko pojačanje: Partizan doveo Nindžu iz Irana!

Veliko pojačanje: Partizan doveo Nindžu iz Irana!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Iranski golman Said Heidarirad danas je i zvanično potpisao jednogodišnji ugovor sa rukometnim klubom Partizan i predstavljaće veliko pojačanje na golu crno-belih. Iskusni čuvar mreže je tokom prethodnih sedam godina nastupao za… »
Iranski nindža zvanično u Partizanu!

Iranski nindža zvanično u Partizanu!

Sportski žurnal pre 17 dana
Said Heidarirad novi je golman crno-belih: Srećan sam što sam u Partizanu, jednom od najvećih srpskih klubova! Iranski golman Said Heidarirad danas je i zvanično potpisao jednogodišnji ugovor sa čelnicima Partizana, a na promociji je rekao da je… »
Stigao Partizanov Nindža: "Srećan sam što sam deo jednog od najvećih srpskih klubova"

Stigao Partizanov Nindža: "Srećan sam što sam deo jednog od najvećih srpskih klubova"

B92 pre 17 dana
Iranski rukometni golman Said Heidarirad i zvanično je potpisao jednogodišnji ugovor sa klubom i predstavljaće veliko pojačanje na golu crno-belih. Iskusni čuvar mreže je tokom prethodnih sedam godina nastupao za Dinamo iz Bukurešta, sa kojim je… »
Zvanično - "Nindža" je crno-beli i pozdravlja navijače Partizana! Evo kako je dobio nadimak!

Zvanično - "Nindža" je crno-beli i pozdravlja navijače Partizana! Evo kako je dobio nadimak!

Sportske.net pre 17 dana
Golman Said Heidarirad danas je i zvanično potpisao ugovor sa klubom i predstavljaće veliko pojačanje na golu RK Partizan AdmiralBet. Tridesetčetvorogodišnji Heidarirad je sa crno-belima potpisao ugovor na godinu dana, a u Dinamu je proveo čitavih… »

Vesti dana »