Povezane vesti

Sinera pitali za ispadanje Đokovića i Alkaraza, odgovorio je uz smešak: “Drago mi je da sam ja još tu…”

Sinera pitali za ispadanje Đokovića i Alkaraza, odgovorio je uz smešak: “Drago mi je da sam ja još tu…”

Telegraf 31.08.2024
Preporučujemo. Italijanski teniser i prvi reket sveta, Janik Siner, plasirao se u osminu finala US Open-a! Italijan je u trećem kolu slavio protiv australijskog igrača, Krisa O'Konela sa 3:0 u setovima. Upitan je Siner po završetku meča i o… »
Siner u osmini finala US opena: Italijan počistio Australijanca i istakao kandidaturu za novu titulu!

Siner u osmini finala US opena: Italijan počistio Australijanca i istakao kandidaturu za novu titulu!

Kurir 31.08.2024
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u osminu finala US opena. Prvi teniser sveta lako i ubedljivo u tri seta savladao je Australijanca Kristofera O'Konela 6:1, 6:4, 6:2. Siner sada čeka ime rivala u osmini finala, a to će biti 14. nosilac Tomi… »
Siner "oduvao" protivnika na US Openu: Evo šta to znači za Đokovića, razlika dramatično raste

Siner "oduvao" protivnika na US Openu: Evo šta to znači za Đokovića, razlika dramatično raste

Telegraf 31.08.2024
Preporučujemo. Italijanski teniser Janik Siner nastavio je sa sjajnim partijama na ovogodišnjem US Openu, gde je ubedljivo pobedio Krisa O’Konela sa 6:1, 6:4, 6:2. Siner, koji je nedavno napunio 23 godine, nije dozvolio nijednu brejk loptu O’Konelu… »

Vesti dana »