Povezane vesti

Erdogan odgovorio Izraelu: Ako oni imaju Gvozdenu kupolu, mi ćemo imati Čeličnu kupolu!

Erdogan odgovorio Izraelu: Ako oni imaju Gvozdenu kupolu, mi ćemo imati Čeličnu kupolu!

Kurir pre 16 dana
Turska će realizovati vlastiti projekat sistema protivvazdušne odbrane "Čelična kupola", potvrdio je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. "Nadamo se da ćemo izvesti naš projekat 'Čelične kupole' sa svim njegovim komponentama. Ako oni (Izrael)… »
Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane „Čelična kupola”

Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane „Čelična kupola”

Politika pre 16 dana
Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane „Čelična kupola”, rekao je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. „Nadamo se da ćemo ostvariti naš projekat 'Čelične kupole' sa svim njegovim komponentama. Ako Izrael… »
Erdogan: Ako Izrael ima "Gvozdenu kupolu", mi ćemo imati "Čeličnu kupolu"

Erdogan: Ako Izrael ima "Gvozdenu kupolu", mi ćemo imati "Čeličnu kupolu"

B92 pre 17 dana
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da se nada da će Turska realizovati projekat "Čelična kupola" sa svim njegovim komponentama. Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane "Čelična kupola", rekao je danas… »
Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane "Čelična kupola"

Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane "Čelična kupola"

NIN pre 17 dana
Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane "Čelična kupola", rekao je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. "Nadamo se da ćemo ostvariti naš projekat 'Čelične kupole' sa svim njegovim komponentama. Ako Izrael ima… »
Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane – ako Izrael ima „Gvozdenu kupolu“, mi ćemo imati…

Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane – ako Izrael ima „Gvozdenu kupolu“, mi ćemo imati…

Nova pre 17 dana
: Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane "Čelična kupola", rekao je danas turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. „Nadamo se da ćemo ostvariti naš projekat ‘Čelične kupole’ sa svim njegovim komponentama. Ako… »
Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane “Čelična kupola”

Erdogan: Napravićemo svoj sistem protivvazdušne odbrane “Čelična kupola”

Vesti online pre 17 dana
Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane “Čelična kupola”, rekao je danas turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. – Nadamo se da ćemo ostvariti naš projekat ‘Čelične kupole’ sa svim njegovim komponentama… »
Erdogan žestoko preti Izraelu: Ako oni imaju "Gvozdenu kupolu", Turska će imati "Čeličnu kupolu"!

Erdogan žestoko preti Izraelu: Ako oni imaju "Gvozdenu kupolu", Turska će imati "Čeličnu kupolu"!

Pravda pre 17 dana
Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane "Čelična kupola", rekao je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. "Nadamo se da ćemo ostvariti naš projekat 'Čelične kupole' sa svim njegovim komponentama. Ako Izrael ima… »
"Ako Izrael ima Gvozdenu mi ćemo imati Čeličnu kupolu, posmatraju nas": Erdogan poslao poruku celom svetu

"Ako Izrael ima Gvozdenu mi ćemo imati Čeličnu kupolu, posmatraju nas": Erdogan poslao poruku celom svetu

Mondo pre 17 dana
Erdogan izjavio je da se nada da će Turska realizovati projekat "Čelična kupola". Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da se nada da će Turska realizovati projekat "Čelična kupola" sa svim njegovim komponentama. Erdogan je, kako… »
Erdogan: Ako Izrael ima "Gvozdenu kupolu", mi ćemo imati "Čeličnu kupolu"

Erdogan: Ako Izrael ima "Gvozdenu kupolu", mi ćemo imati "Čeličnu kupolu"

RTS pre 17 dana
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da se nada da će Turska realizovati projekat "Čelična kupola" sa svim njegovim komponentama. Turska će realizovati sopstveni projekat sistema protivvazdušne odbrane "Čelična kupola", rekao je danas… »

Vesti dana »