Povezane vesti

Samo ona može da bude pored Bore 24 sata! Ovo su poslednje informacije o zdravstvenom stanju rokera

Samo ona može da bude pored Bore 24 sata! Ovo su poslednje informacije o zdravstvenom stanju rokera

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Legendarni roker Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba hospitalizovan je u Kliničkom centru u Ljubljani, zbog teškog stanja u kojem se nalazi. On je intubiran i nalazi se na posebnom odeljenju zbog čega su posete strogo… »
"Kada sam ga video poslednji put, plakao je": Kolega progovorio o Bori Čorbi: "Nije zaslužio da se muči..."

"Kada sam ga video poslednji put, plakao je": Kolega progovorio o Bori Čorbi: "Nije zaslužio da se muči..."

Telegraf pre 17 dana
Preporučujemo. Legendarni roker B ora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba hospitalizovan je u Kliničkom centru u Ljubljani, zbog teškog stanja u kojem se nalazi. On je intubiran i nalazi se na posebnom odeljenju zbog čega su posete strogo… »
"On puši, ja mu čuvam stražu": Konobar otkrio kakav je zahtev imao Bora Čorba kad dođe u njegov kafić

"On puši, ja mu čuvam stražu": Konobar otkrio kakav je zahtev imao Bora Čorba kad dođe u njegov kafić

Mondo pre 18 dana
Komšije iz naselja u kojem živi Bora Đorđević imaju samo reči hvale za rok legendu, a evo šta je o njemu rekao konobar iz kafića u kojem je sedeo. Legendarni Bora Đorđević, danima se nalazi u Kliničkom centru Ljubljana, zbog komplikacija… »
"Rokeri smo i nadam se da će izaći iz svega ovoga kao pobednik": Oglasio se Milić Vukašinović o Bori Čorbi

"Rokeri smo i nadam se da će izaći iz svega ovoga kao pobednik": Oglasio se Milić Vukašinović o Bori Čorbi

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Bora Đorđević se već nekoliko dana nalazi u Kliničko-bolničkom centru u Ljubljani gde je hospitalizovan zbog komplikacija uzrokovanih hronično obstruktivnom bolešću pluća. Brojne Borine kolege su se oglasile, prilikom čega su… »

Vesti dana »