Povezane vesti
Srbin drži Ginisov rekord za najduži boravak pod zemljom: Milutin proveo 464 dana u pećini FOTO
B92 01.09.2024
Srbin po imenu Milutin Veljković bio je u pećini Samar čak 464 dana. Ukupno 464 dana speleolog i električar Milutin Veljković bio je u pećini Samar u svrljiškom selu Kopajkošara, postavivši Ginisov rekord u boravku čoveka pod zemljom koji do danas niko… »
Milutin proveo 464 dana u pećini! Srbin drži Ginisov rekord za najduži boravak čoveka pod zemljom (Foto)
Mondo 01.09.2024
Milutin Veljković je bio u pećini Samar, a u njoj su nađeni lobanja pećinskom lava i ostaci medveda. Ukupno 464 dana speleolog i električar Milutin Veljković bio je u pećini Samar u svrljiškom selu Kopajkošara, postavivši Ginisov rekord u boravku čoveka… »
Srbin proveo sam u pećini čak 464 dana! U njoj su nađeni lobanja pećinskom lava i ostaci medveda
Kurir 01.09.2024
Ukupno 464 dana speleolog i električar Milutin Veljković bio je u pećini Samar u svrljiškom selu Kopajkošara, postavivši Ginisov rekord u boravku čoveka pod zemljom koji do danas niko nije oborio, podesća Fejsbuk stranica Radiokativni Komarac. U pećinu… »
Vesti dana »
Saša Matić i Edita Aradinović zapalili novi SAD: Publika pala u trans kad su zapevali veliki hit: Svi bruje o koncertu pevača (Video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Određen pritvor Srđanu koji je ubio oca i sina kod babušnice: Preti mu više od 10 godina zatvora zbog brutalnog ubistva
Blic pre 6 satijoš 3 povezane
I studenti Pravnog u blokadi apelovali da Dijana Hrka prekine štrajk glađu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Mladi iz ovog dela Srbije gotovo da ne odlaze U veće gradove Sve je više dece, opština donela važnu odluku
Alo pre 4 satijoš 1 povezana




