Povezane vesti

Američki teniser Tejlor Fric plasirao se u četvrtfinale US Opena

Američki teniser Tejlor Fric plasirao se u četvrtfinale US Opena

Politika pre 17 dana
NjUJORK – Američki teniser Tejlor Fric plasirao se u četvrtfinale US Opena, pošto je večeras u osmini finala pobedio Norvežanina Kaspera Ruda rezultatom 3:1 po setovima 3:6, 6:4, 6:3, 6:2. Meč je trajao dva sata i 45 minuta. Fric je 12. teniser… »
Tejlor Fric i Grigor Dimitrov u četvrtfinalu US Opena

Tejlor Fric i Grigor Dimitrov u četvrtfinalu US Opena

Dnevnik pre 16 dana
Američki teniser Tejlor Fric i Bugarin Grigor Dimitrov plasirali su se u četvrtfinale US Opena. Fric je u osmini finala pobedio Norvežanina Kaspera Ruda rezultatom 3:1 po setovima 3:6, 6:4, 6:3, 6:2. Meč je trajao dva sata i 45 minuta. Fric je 12… »
Ljudi, hoće li Novak osvojiti još neki slem? (VIDEO)

Ljudi, hoće li Novak osvojiti još neki slem? (VIDEO)

Sport klub pre 16 dana
Dan posle eliminacije Novaka Đokovića sa US opena, pitali smo posetioce ima li Srbin u sebi još grend slem titula, i koliko? Najbolji teniser u istoriji takmičenje u Njujorku završio je već u trećem kolu porazom od Alekseja Popirina i godinu… »
Gde je nestao britanski humor? Novinar hteo da bude duhovit, pa "udario" na Đokovića

Gde je nestao britanski humor? Novinar hteo da bude duhovit, pa "udario" na Đokovića

Večernje novosti pre 17 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković iznenada je ispao sa Ju-Es opena porazom od Alekseja Popirina 3:1, a britanski novinar "Dejli mejla" Metju Lambert, sramno je udario na aktuelnog olimpijskog šampiona u želji da na duhovit način prokomentariše… »
Medvedev o odsustvu Noleta i alkaraza: „Ta iznenađenja meni ništa ne znače.“

Medvedev o odsustvu Noleta i alkaraza: „Ta iznenađenja meni ništa ne znače.“

Hot sport pre 17 dana
U sledećem meču, Medvedev će se suočiti sa Portugalcem Nunom Boržešom. Nakon što su Novak Đoković i Karlos Alkaraz napustili turnir, Danil Medvedev se našao u fokusu za osvajanje US Opena, uz Janika Sinera. Medvedev je uspešno prošao kroz… »
Novak Đoković ispada iz Top5 posle US opena? Dvojica ga prestigli, sad sve zavisi od Rusa!

Novak Đoković ispada iz Top5 posle US opena? Dvojica ga prestigli, sad sve zavisi od Rusa!

Mondo pre 17 dana
Ukoliko se poklope rezultati ruskih tenisera Novak Đoković neće biti među pet najboljih. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković ispao je sa US opena u trećem kolu, nakon poraza od Australijanca Alekseja Popirina koji ga savladao u četiri… »
Vilander: "Đoković će završiti na 26 GS"

Vilander: "Đoković će završiti na 26 GS"

B92 pre 17 dana
Mats Vilander komentarisao je ranu eliminaciju Novaka Đokovća na US openu. Olimpijski šampion izgubio je u trećem kolu od Alekseja Popirina sa 3-1. "Moramo da prestanemo da budemo iznenađeni kada izgubi, već da budemo više iznenađeni što i dalje… »
Medvedev o ispadanju Đokovića i Alkaraza: "Ta iznenađenja mi ništa ne znače"

Medvedev o ispadanju Đokovića i Alkaraza: "Ta iznenađenja mi ništa ne znače"

Sportske.net pre 17 dana
Ispadanjem Novaka Đokovića i Karlosa Alakaraza Danil Medvedev je ispao u prvi plan, pored Janika Sinera, za osvajanje US Opena. Medvedev je pobedio Flavija Kobolija u trećem kolu, a šampion iz 2021. godine slavio je rezultatom 6:3, 6:4, 6:3, posle… »
Kafeljnikov za SK: Sve je na Novaku, ne znam šta ga motiviše

Kafeljnikov za SK: Sve je na Novaku, ne znam šta ga motiviše

Sport klub pre 17 dana
U razmaku od 24 sata, Novak Đoković i Karlos Alkaraz ispali su sa US opena, koji je sada potpuno otvoren. Dan posle Novakovog poraza od Alekseja Popirina u četiri seta, razgovarali smo sa nekadašnjim prvim teniserom sveta Jevgenijem Kafeljnikovom… »
Vilander: Đoković će završiti na 26 GS

Vilander: Đoković će završiti na 26 GS

Vesti online pre 17 dana
Mats Vilander komentarisao je ranu eliminaciju Novaka Đokovća na US openu. Olimpijski šampion izgubio je u trećem kolu od Alekseja Popirina sa 3:1. – Moramo da prestanemo da budemo iznenađeni kada izgubi, već da budemo više iznenađeni što i… »
Medvedev o porazima Đokovića i Alkarasa: "To mi ništa ne znači"

Medvedev o porazima Đokovića i Alkarasa: "To mi ništa ne znači"

B92 pre 17 dana
Ruski teniser Danil Medvedev sumirao je utiske posle plasmana u osminu finala US opena. Medvedev je pobedio Flavija Kobolija u trećem kolu, a šampion iz 2021. godine slavio je rezultatom 6:3, 6:4, 6:3, posle malo manje od dva i po časa igre. "Veoma je… »
Gde je Novak proveo noć posle eliminacije? Grlila ga Srpkinja koju su danas skoro svi zaboravili

Gde je Novak proveo noć posle eliminacije? Grlila ga Srpkinja koju su danas skoro svi zaboravili

Nova pre 17 dana
: Nije put u Njujork za Novaka Đokovića ispao baš po planu niti onako kako je on navikao. Srpski teniser je eliminisan sa poslednjeg grend slema u sezoni već u trećem kolu nakon što je od njega bolji bio Aleksej Popirin koji je sa 3:1 ostvario… »
Medvedev: Porazi Đokovića i Alkarasa meni ništa ne znače

Medvedev: Porazi Đokovića i Alkarasa meni ništa ne znače

Sport klub pre 17 dana
Ako je nekom laknulo posle poraza Novaka Đokovića, to je Danil Medvedev. Dva puta je od njega izgubio gren slem finale – pre tri godine na Australijskom openu, a prošle na Ju-Es openu. Doduše, do jedine velike titule je i došao nadigravši… »
"Gledam samo sebe, ne bavim se drugima": Siner iznenađen porazima Novaka Đokovića i Karlosa Alkaraza

"Gledam samo sebe, ne bavim se drugima": Siner iznenađen porazima Novaka Đokovića i Karlosa Alkaraza

Večernje novosti pre 17 dana
Italijanski teniser, Janik Siner nije dozvolio da mu se desi isto što i Novaku Đokoviću i Karlosu Alkarazu. Italijan je uspeo da se plasira u osminu finala Ju-Es opena pošto je ubedljivo pobedio Kristofera O'Konela rezultatom 3:0 po setovima 6:1, 6:4… »
Siner: "Gledam samo sebe"

Siner: "Gledam samo sebe"

B92 pre 17 dana
Italijanski teniser Janik Siner rekao je da je odigrao dobar meč protiv Kristofera O'Konela u trećoj rundi US open. Prvi igrač sveta u tri seta dobio je Australijanca za osminu finala grend slema u Njujorku. "Da, srećan zbog ovog nastupa. Očigledno… »
Vilander za SK: Ne brinem se, Novak završava sa 26 slemova

Vilander za SK: Ne brinem se, Novak završava sa 26 slemova

Sport klub pre 17 dana
„Moramo da prestanemo da budemo iznenađeni kada izgubi, već da budemo više iznenađeni što i dalje osvaja turnire sa 37 godina. Čovek je neverovatan“, kaže za Sport klub sedmostruki grend slem šampion Mats Vilander. Ozmo u Velikoj Jabuci… »
Šta čeka Đokovića - dišu mu za vratom

Šta čeka Đokovića - dišu mu za vratom

B92 pre 17 dana
Eliminacija u trećem kolu US opena sa sobom Novaku Đokoviću donosi komplikacije, kada je nastavak sezone u pitanju. Srpski teniser nije uspeo da odbrani titulu u Njujorku, a već u prvoj nedelji ovosezonskog turnira izbacio ga je Aleksej Popirin… »

Vesti dana »