Povezane vesti

Došlo je mojih 5 minuta, tužne godine su prošle: Sale Tropiko konačno srećan

Došlo je mojih 5 minuta, tužne godine su prošle: Sale Tropiko konačno srećan

Story pre 18 dana
Sale Tropiko razvod teško podneo, ali vreme čini svoje. Naime, brak sa Jovanom Pajić okončan je pre dve godine, a bivši supružnici su ostali u prijateljskim odnosima. - Svi znate da sam ja preživeo i bol, i sve... Sve je to normalno, treba… »
"Treba preživeti bol zbog razvoda" Sale Tropiko uživa s novom devojkom, a šokirao rečima u kakvom je odnosu s Jovanom…

"Treba preživeti bol zbog razvoda" Sale Tropiko uživa s novom devojkom, a šokirao rečima u kakvom je odnosu s Jovanom…

Kurir pre 18 dana
Pevač Aleksandar Cvetković, poznatiji kao Sale Tropiko nedavno je otvorio dušu i progovorio o odnosu sa bivšom ženom Jovanom Pajić. Sale Tropiko priznao je da je teško podneo razvod, ali i istakao da je sada sa bivšom suprugom u odličnim… »
"To je normalno, ali treba preživeti": Sale Tropiko progovorio o razvodu od Jovane, evo u kakvim su sada odnosima

"To je normalno, ali treba preživeti": Sale Tropiko progovorio o razvodu od Jovane, evo u kakvim su sada odnosima

Mondo pre 18 dana
Pevač ne krije i da je ponovo srećno zaljubljen. Pevač Aleksandar Cvetković, poznatiji kao Sale Tropiko, već neko vreme uživa u novoj vezi sa izabranicom koju krije od javnosti, a nedavno je progovorio o razvodu od koleginice Jovane Pajić s kojom… »
"Treba preživeti bol zbog razvoda": Sale Tropiko uživa sa novom devojkom, a evo šta kaže za odnos sa Jovanom: "Borimo se"

"Treba preživeti bol zbog razvoda": Sale Tropiko uživa sa novom devojkom, a evo šta kaže za odnos sa Jovanom: "Borimo se"

Blic pre 18 dana
Pevač Aleksandar Cvetković, poznatiji kao Sale Tropiko nedavno je otvorio dušu i progovorio o odnosu sa bivšom ženom Jovanom Pajić. Sale Tropiko priznao je da je teško podneo razvod, ali i istakao da je sada sa bivšom suprugom u odličnim… »

Vesti dana »