Povezane vesti

Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Južne vesti pre 17 dana
Reuters Među olupinama helikoptera koji je nestao 31. avgusta na krajnjem istoku Rusije, spasilačke ekipe nisu pronašle preživele putnike. Ivan Lemihov iz ministarstva za vanredne situacije potvrdio je da je do sada pronađeno 17 od 22 tela koliko je… »
Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

BBC News pre 16 dana
Helikopter je nestao 31. avgusta, prevozio je turiste, a uzrok pada za sada nije poznat. Među olupinama helikoptera koji je nestao 31. avgusta na krajnjem istoku Rusije, spasilačke ekipe nisu pronašle preživele putnike. Ivan Lemihov iz ministarstva za… »
Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Blic pre 16 dana
Među olupinama helikoptera koji je nestao u 31. avgusta na krajnjem istoku Rusije, spasilačke ekipe nisu pronašle preživele putnike. Ivan Lemihov iz ministarstva za vanredne situacije potvrdio je da je do sada pronađeno 17 od 22 tela koliko je bilo… »
Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Radio 021 pre 16 dana
Helikopter je nestao 31. avgusta, prevozio je turiste, a uzrok pada za sada nije poznat. Reuters Među olupinama helikoptera koji je nestao u 31. avgusta na krajnjem istoku Rusije, spasilačke ekipe nisu pronašle preživele putnike. Ivan Lemihov iz… »
Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

Rusija: Srušio se helikopter, nema preživelih, spasilačke ekipe pronašle 17 tela

NIN pre 16 dana
Među olupinama helikoptera koji je nestao u 31. avgusta na krajnjem istoku Rusije, spasilačke ekipe nisu pronašle preživele putnike. Ivan Lemihov iz ministarstva za vanredne situacije potvrdio je da je do sada pronađeno 17 od 22 tela koliko je bilo… »
Teška saobraćajka u Rusiji: Osam osoba poginulo

Teška saobraćajka u Rusiji: Osam osoba poginulo

B92 pre 16 dana
Osam ljudi je poginulo, a osam je povređeno kada se prevrnuo minibus na saveznom auto-putu M-12 u oblasti Nižnjeg Novgoroda, saopštila je danas pres služba regionalnog Ministarstva zdravlja Rusije. "Među povređenima i mrtvima nema dece", navodi se u… »
Prevrnuo se minibus na auto-putu: Osam osoba poginulo u udesu u oblasti Nižnji Novgorod

Prevrnuo se minibus na auto-putu: Osam osoba poginulo u udesu u oblasti Nižnji Novgorod

Euronews pre 16 dana
Osam ljudi je poginulo, a osam je povređeno kada se prevrnuo minibus na saveznom auto-putu M-12 u oblasti Nižnjeg Novgoroda, saopštila je danas pres služba regionalnog Ministarstva zdravlja Rusije. "Među povređenima i mrtvima nema dece", navodi se u… »
Nesreća helikoptera na Kamčatki: Pronađeno 17 tijela

Nesreća helikoptera na Kamčatki: Pronađeno 17 tijela

Al Jazeera pre 17 dana
Helikopter Mi-8, sovjetskog dizajna, nestao je s radara u subotu na Kamčatki gdje su takve nesreće česte zbog starosti letjelica. Ostaci vojnog helikoptera Mi-8 koji je nestao u subotu sa 22 putnika pronađeni su u nedjelju na ruskom Dalekom istoku… »
Rusija: Pronađena tela 17 poginulih na mestu pada helikoptera Mi-8 na Kamčatki

Rusija: Pronađena tela 17 poginulih na mestu pada helikoptera Mi-8 na Kamčatki

Politika pre 17 dana
MOSKVA – Pripadnici ruske spasilačke službe pronašli su tela 17 poginulih na mestu pada pada helikoptera Mi-8T na Kamčatki, saopštila je danas pres-služba ruskog ministarstva za vanredne situacije. "Do sada je već pronađeno 17 tela, ali potraga… »
Pronađena olupina nestalog ruskog helikoptera, veruje se da su svi poginuli

Pronađena olupina nestalog ruskog helikoptera, veruje se da su svi poginuli

Euronews pre 17 dana
Pripadnici ruske spasilačke službe pronašli su tela 17 poginulih na mestu pada pada helikoptera Mi-8T na Kamčatki, saopštila je danas pres-služba ruskog ministarstva za vanredne situacije. "Do sada je već pronađeno 17 tela, ali potraga se… »
Srušio se helikopter na Kamčatki, u letelici bile 22 osobe

Srušio se helikopter na Kamčatki, u letelici bile 22 osobe

RTS pre 17 dana
Ruske spasilačke službe pronašle su olupinu helikotera Mi-8T na Kamčatki za kojim se tragalo od subote. U letelici su se nalazile 22 osobe, a dosad je locirano 17 tela. Helikopter Mi-8T je u petak poleteo sa lokacije iz oblasti vulkana Vačkažec do… »
Pronađena olupina nestalog helikoptera i 17 tela na Kamčatki

Pronađena olupina nestalog helikoptera i 17 tela na Kamčatki

N1 Info pre 17 dana
Pronađena je olupina civilnog helikoptera Mi-8 koji je nestao je juče na krajnjem istoku Kamčatke u Rusiji, dok su se u njemu nalazile 22 osobe, a rusko Ministarstvo za vanredne situacije saopštilo je da su pronađena tela 17 osoba i da spasioci… »
Pronađena olupina ruskog helikoptera: Pao na Kamčatki, do sada iz letelice izvučeno 17 tela (foto, video)

Pronađena olupina ruskog helikoptera: Pao na Kamčatki, do sada iz letelice izvučeno 17 tela (foto, video)

Kurir pre 17 dana
Na Kamčatki su pronađeni ostaci nestalog ruskog helikoptera Mi-8, a svi koji su bili u letelici su poginuli. Ruska agencija RIA Novosti prenela je da je objavilo Ministarstva za vanredne situacije u Moskvi. - U ovom trenutku je već pronađeno 17 tela… »
U olupini helikoptera na ruskom dalekom istoku nađeno 17 tela

U olupini helikoptera na ruskom dalekom istoku nađeno 17 tela

Novi magazin pre 17 dana
Spasioci su locirali helikopter koji je nestao na ruskom dalekom istoku sa 22 ljudi, javili su danas zvaničnici. Rusko ministarstvo za vanredne situacije saopštilo je da je pronađeno 17 tela i da spasioci nastavljaju da tragaju za ostalim putnicima… »
Pronađen helikopter koji je nestao na Kamčatki: Od putnika ni traga ni glasa

Pronađen helikopter koji je nestao na Kamčatki: Od putnika ni traga ni glasa

Mondo pre 17 dana
Prvi izveštaji sugerišu da je u helikopteru bilo 19 putnika i tri člana posade. Oluplina civilnog helikoptera Mi-8, koji je nestao juče na krajnjem istoku Kamčatke u Rusiji, pronađena je, a u trenutku nestanka u njemu se nalazilo 22 osobe. Rusko… »
Pronađena olupina nestalog ruskog helikoptera,veruje se da su svi poginuli

Pronađena olupina nestalog ruskog helikoptera,veruje se da su svi poginuli

Politika pre 17 dana
MOSKVA – Olupina ruskog helikoptera Mi-8T koji je nestao na Kamčatki danas je pronađena a prema prvim informacijama svi putnici i članovi posade letelice su poginuli, javili su ruski mediji. Prema prvim informacijama, svi koji su bili u helikopteru… »
(Video) Pronađena olupina ruskog helikoptera: Svi putnici i članovi posade stradali, sumnja se da je već otkriven uzrok pada

(Video) Pronađena olupina ruskog helikoptera: Svi putnici i članovi posade stradali, sumnja se da je već otkriven uzrok pada

Blic pre 17 dana
Olupina ruskog helikoptera Mi-8T koji je nestao na Kamčatki danas je pronađena, a prema prvim informacijama svi putnici i članovi posade letelice su poginuli, javili su ruski mediji. Prema prvim informacijama, svi koji su bili u helikopteru su… »
Pronađen helikopter: Nema preživelih VIDEO

Pronađen helikopter: Nema preživelih VIDEO

B92 pre 17 dana
Spasilačke letelice su pronašle nestali Mi-8 na Kamčatki, rekao je regionalni ministar za vanredne situacije Sergej Lebedev, prenosi RIA Novosti. Prema prvim informacijama svi putnici i članovi posade letelice su poginuli, javili su ruski mediji… »
Pronađena olupina nestalog ruskog helikoptera, veruje se da su svi poginuli

Pronađena olupina nestalog ruskog helikoptera, veruje se da su svi poginuli

Telegraf pre 17 dana
Preporučujemo. Olupina ruskog helikoptera Mi-8T koji je nestao na Kamčatki danas je pronađena a prema prvim informacijama svi putnici i članovi posade letelice su poginuli, javili su ruski mediji. Prema prvim informacijama, svi koji su bili u… »
Intenzivirana potraga za helikopterom s 22 osobe nestalim na Kamčatki

Intenzivirana potraga za helikopterom s 22 osobe nestalim na Kamčatki

Politika pre 17 dana
MOSKVA – Rusko ministarstvo za vanredne situacije intenziviralo je potragu za helikopterom Mi-8T nestalim juče na Kamčatki, pa je u nju sada uključeno više od 60 ljudi sa 15 komada tehnike, saopštila je pres služba ministarstva. Pretragu terena za… »
Intenzivirana potraga za helikopterom s 22 osobe nestalim na Kamčatki

Intenzivirana potraga za helikopterom s 22 osobe nestalim na Kamčatki

Euronews pre 17 dana
Rusko ministarstvo za vanredne situacije intenziviralo je potragu za helikopterom Mi-8T nestalim juče na Kamčatki, pa je u nju sada uključeno više od 60 ljudi sa 15 komada tehnike, saopštila je pres služba ministarstva. Pretragu terena za… »

Vesti dana »