Povezane vesti

Potresna ispovest Milića Vukašinovića o preminuloj ćerki: "Tukla je majku, deformisala se"

Potresna ispovest Milića Vukašinovića o preminuloj ćerki: "Tukla je majku, deformisala se"

B92 pre 18 dana
Milić Vukašinović jednom prilikom izjavio je da sebi nikad neće oprostiti što ćerku Maju Avdibegović nije uspeo da iščupa iz kandži droge. Roker se samo nekoliko sati pre njene smrti, ne sluteći tragediju, sa suprugom Suzanom vraćao u Beograd… »
Milić Vukašinović u suzama: Ćerka mi je umrla zbog heroina, a ja sam nemoćno gledao

Milić Vukašinović u suzama: Ćerka mi je umrla zbog heroina, a ja sam nemoćno gledao

Svet plus pre 18 dana
Muzičar Vukašinović otvorio je dušu u potresnoj ispovesti o teškoj borbi njegove ćerke sa heroinom, počevši od trenutka kada je imala samo 14 godina. Priča počinje sa mladalačkom zaljubljenošću u dečka koji je svirao bubnjeve i bio… »
"Tukla je majku, a u stanu joj leglo narkomana": Strašna ispovest rokera čija se ćerka Maja predozirala

"Tukla je majku, a u stanu joj leglo narkomana": Strašna ispovest rokera čija se ćerka Maja predozirala

Mondo pre 18 dana
Milić Vukašinović je pre nekoliko godina doživeo najveću bol koji roditelj može da doživi. Roker Milić Vukašinović pre nekoliko godina je sahranio ćerku Maju Avdibegović. U emotivnoj ispovesti je ispričao da "nikada sebi neće oprostiti" što… »
Ćerka našeg rokera je tragično završila, bila je u kandžama narkotika: “Tukla je majku, deformisala se…”

Ćerka našeg rokera je tragično završila, bila je u kandžama narkotika: “Tukla je majku, deformisala se…”

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Roker Milić Vukašinović svojevremeno je u svojoj iskrenoj ispovesti rekao je kako sebi nikad neće oprostiti što ćerku Maju Avdibegović nije uspeo da iščupa iz kandži droge. Roker se samo nekoliko sati pre njene smrti, ne sluteći… »

Vesti dana »