Povezane vesti

Ten Hag novinarima: Videćete da ćemo opet osvojiti trofeje

Ten Hag novinarima: Videćete da ćemo opet osvojiti trofeje

Sport klub pre 17 dana
Menadžer Mančester Junajteda Erik Ten Hag smatra da je njegov tim dobro počeo derbi protiv Liverpula i da će dobro završiti sezonu, ova loša igra je samo trenutno... Veliki derbi trećeg kola Premijer lige završen je ubedljivim porazom domaćeg… »
Mohamed Salah: Ne znam da li ću da igram u Liverpulu sledeće godine

Mohamed Salah: Ne znam da li ću da igram u Liverpulu sledeće godine

Politika pre 17 dana
LIVERPUL – Fudbaler Liverpula Mohamed Salah izjavio je večeras da ni sa kim iz kluba još uvek nije razgovarao o produžetku saradnje. "Kao što znate ovo je moja poslednja godina u klubu. Želim da uživam, i ne želim da pričam o tome. Osećam… »
Ovaj šamar baš boli: Liverpul opet prejak na Old Trafordu

Ovaj šamar baš boli: Liverpul opet prejak na Old Trafordu

Sport klub pre 17 dana
Još jedan tužan dan na Old Trafordu: Mančester Junajted je do nogu potučen od Liverpula u najvećem derbiju engleskog fudbala uz još jednu nezaboravnu partiju brutalnog Mohameda Salaha i neuhvatljivog Luisa Dijaza. Veliki derbi trećeg kola Premijer… »
Salah i Liverpul: On je u rangu Dalgliša i Džerarda

Salah i Liverpul: On je u rangu Dalgliša i Džerarda

Sport klub pre 17 dana
Legendarni defanzivac Liverpula Džejmi Karager ne veruje da će Mo Salah na kraju sezone napustiti Liverpul, odnosno otići u Saudijsku Arabiju. Liverpul je u derbiju trećeg kola Premijer lige savladao kao gost najvećeg rivala Mančester Junajted sa… »
Salah: Ne znam da li ću da igram u Liverpulu sledeće godine

Salah: Ne znam da li ću da igram u Liverpulu sledeće godine

Sportski žurnal pre 17 dana
Liverpul je pobedio Mančester junajted 3:0, a Salah je zabeležio gol i dve asistencije. Fudbaler Liverpula Mohamed Salah izjavio je da ni sa kim iz kluba još uvek nije razgovarao o produžetku saradnje. - Kao što znate ovo je moja poslednja godina u… »
Slot kao Pejsli, Liverpul kao Bugati - Mo Salah je gazda "Old Traforda"!

Slot kao Pejsli, Liverpul kao Bugati - Mo Salah je gazda "Old Traforda"!

Sportske.net pre 17 dana
Fudbaleri Liverpula ubedljivo su savladali Mančester junajted na "Old Trafordu" rezultatom 0:3 (0:2) u trećem kolu Premijer lige. Jeste Liverpul bio najtiši tim Premijer lige tokom letnjeg prelaznog roka u kojem su za aktuelnu sezonu doveli samo… »
Liverpul drhi zbog Salahovih reči, više neće igrati na "Old Trafordu"?!

Liverpul drhi zbog Salahovih reči, više neće igrati na "Old Trafordu"?!

Sportske.net pre 16 dana
Napadač Liverpula Mohamed Salah otkrio je da bi današnji meč protiv Mančester junajteda na "Old Trafordu" mogao da bude njegov poslednji na tom stadionu. Egipćanin je u novu sezonu ušao impresivno i u tri utakmice ima po tri pogotka i asistencije. I… »
Slot: Dominirali smo

Slot: Dominirali smo

B92 pre 16 dana
Arne Slot, menadžer fudbalera Liverpula, bio je veoma zadovoljan posle pobede u velikom derbiju Premijer lige sa Mančester junajtedom. Njegov tim je kao gost slavio sa 3:0 i tako nastavio niz uspeha na startu sezone. Liverpul ima devet bodova i gol… »
Slot: Junajted je dobro počeo, ali smo se borili…

Slot: Junajted je dobro počeo, ali smo se borili…

Sport klub pre 16 dana
Menadžer Arne Slot ocenio je igru Liverpula posle ubedljivog trijumfa u klasiku protiv Mančester junajteda u trećem kolu Premijer lige. Redsi su deklasirali Crvene đavole – 3:0 (2:0). „Ne, ne može bolje. Sve što želimo da vidimo kao menadžeri… »
Salah: "Ovo mi je poslednja godina u klubu"

Salah: "Ovo mi je poslednja godina u klubu"

B92 pre 16 dana
Fudbaler Liverpula Mohamed Salah je izjavio da bi ovo mogla da mu bude poslednja godina u Liverpulu. Liverpul je savladao Mančester junajted sa 3:0, u okviru trećeg kola Premijer lige. Novinari su razgovarali sa Salahom posle meča i istakli da su… »
Liverpul ponizio junajted na Old Trafordu: Šou Salaha i Dijaza u najvećem derbiju Engleske! (video)

Liverpul ponizio junajted na Old Trafordu: Šou Salaha i Dijaza u najvećem derbiju Engleske! (video)

Hot sport pre 16 dana
Junajtedu se prilično crno piše – ako je suditi po startu sezone! U okviru 3. kola Premijer lige odigran je najveći derbi Engleske i fudbaleri Liverpula su više nego ubedljivo savladali Mančester junajted na Old Trafordu – 3:0 (2:0) Postigao je… »
Fudbaleri Liverpula pobedili Mančester junajted u trećem kolu Premijer lige

Fudbaleri Liverpula pobedili Mančester junajted u trećem kolu Premijer lige

Politika pre 16 dana
MANČESTER – Fudbleri Liverpula pobedili su danas Mančester junajted rezulatom 3:0 (2:0), u meču trećeg kola Premijer lige. Fudbaler Liverpula Trent Aleksander-Arnold je u sedmom minutu postigao gol, ali je glavni sudija Entoni Tejlor posle provere… »
Salah: Odlazim na leto, Liverpul mi nije ponudio novi ugovor

Salah: Odlazim na leto, Liverpul mi nije ponudio novi ugovor

Sport klub pre 16 dana
Mohamed Salah poslao jasnu poruku posle sjajne partije i velike pobede na Old Trafordu. Liverpul je u derbiju trećeg kola Premijer lige savladao kao gost najvećeg rivala Mančester Junajted sa 3:0. Po običaju blistao je Mo Salah. Sjajni Egipćanin je u… »
Slot u društvu Boba Pejslija, izjednačio skor Klopa

Slot u društvu Boba Pejslija, izjednačio skor Klopa

B92 pre 16 dana
Arne Slot, menadžer Fudbalera Liverpula, ima impresivan start u Premijer ligi. Tri kola, tri pobede uz gol razliku 7:0, to je nešto što može samo da raduje kako njega, tako i sve navijače kluba sa Enfilda. Ipak, Slotu je prvog dana septembra pošlo… »
Liverpul opet ponizio Junajted na "teatru snova"! VIDEO

Liverpul opet ponizio Junajted na "teatru snova"! VIDEO

B92 pre 16 dana
Fudbaleri Liverpula nadigrali su Mančester Junajted na "Old trafordu" i savladali ga rezultatom 3:0 (2:0) u derbiju 3. kola engleske Premijer lige. Iako je tim Erika ten Haga potencjialno jači nego prošle sezone, ekipa koju od letos predvodi Arne Slot… »
Mo Salah zaključao Old Traford: To više nije Junajtedova kuća, već njegova!

Mo Salah zaključao Old Traford: To više nije Junajtedova kuća, već njegova!

Mondo pre 16 dana
Napadač Liverpula doneo pobedu protiv Mančester junajteda i pokazao koliko je moćan njegov tim i pod vođstvom Arnea Slota. Liverpul je pregazio Mančester junajted 3:0 u gostima, na Old Trafordu, na stadionu na kojem se već godinama pita Mohamed… »
Liverpul pokazao Mančesteru gde mu je mesto (video)

Liverpul pokazao Mančesteru gde mu je mesto (video)

Sportski žurnal pre 16 dana
Dva gola Diaza, Salah jednom pogodio i dva puta asistirao. Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima Mančester junajted 3:0 u trećem kolu Premijer lige. Vođstvo Liverpulu doneo je Luis Diaz golom u 35. minutu, da bi isti igrač udvostručio prednost… »
Kad znak na nebu najavi debakl: Najveći derbi engleskog fudbala, Mančester junajted - Liverpul, šokirao je mnoge (video)

Kad znak na nebu najavi debakl: Najveći derbi engleskog fudbala, Mančester junajted - Liverpul, šokirao je mnoge (video)

Večernje novosti pre 16 dana
Nedelja je bio dan za veliki fudbalski meč. A ne postoji veći derbi u engleskom fudbalu od utakmice Mančester junajted - Liverpul. Istina, tabela poslednjih godina to ne dokazuje, tim pre što ekipa s Old Traforda nije ni blizu onih slavnih dana kao… »
Ten Hag: "Ne računajući Siti, mi smo osvojili najviše trofeja za dve godine"

Ten Hag: "Ne računajući Siti, mi smo osvojili najviše trofeja za dve godine"

Sportske.net pre 17 dana
U 17 časova očekuje nas jedan od najvećih fudbalskih derbija. Mančester junajted dočekaće Liverpul u okviru trećeg kola Premijer lige. Liverpul je slavio u oba prethodna kola, dok su "đavoli" ostvarili pobedu i reporaz. Šef struke Mančester… »
Kakva izjava ten Haga: Ne računajući Siti, bolji smo od ostalih, to je stvarnost!

Kakva izjava ten Haga: Ne računajući Siti, bolji smo od ostalih, to je stvarnost!

Večernje novosti pre 17 dana
MANČESTER junajted igra veliki derbi Premijer lige sa Liverpulom. "Crveni đavoli" u prva dva kola imaju pobedu i poraz, dok je tim sa "Enfilda" upisao oba trijumfa. Ipak, sve to ne brine Erika ten Haga. FOTO: Tanjug/AP Strateg ekipe sa "Old Traforda"… »
Ten Hag: "Samo je Siti bolji od nas"

Ten Hag: "Samo je Siti bolji od nas"

B92 pre 17 dana
Pred fudbalerima Mančester junajteda nalazi se najteži ispit od starta sezone u Premijer ligi. U sklopu trećeg kola na svom stadionu dočekaće ljutog rivala ekipu Liverpula, koja igra u dobroj formi, jer je ostvarila dve pobede u isto toliko mečeva… »
Ten Hag: Bili smo bolji od svih osim od Sitija

Ten Hag: Bili smo bolji od svih osim od Sitija

Sport klub pre 17 dana
Mančester Junajted na Old Trafordu dočekuje Liverpul u najvećem derbiju engleskog fudbala, a trener Crvenih đavola Erik Ten Hag izneo je veoma zanimljivu tvrdnju o učinku svog tima za vreme njegovog mandata. Mnogi među navijačima Junajteda želeli… »

Vesti dana »