Povezane vesti

Mana: Postoje male šanse da Osimen nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji

Mana: Postoje male šanse da Osimen nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji

Sportski žurnal pre 16 dana
Osimen (25) je član Napolija od 2020. godine, a za klub iz Napulja odigrao je 133 utakmice i postigao je 76 golova. Sportski direktor fudbalskog kluba Napoli Đovani Mana izjavio je da postoje male šanse da nigerijski reprezentativac Viktor Osimen… »
Konte: Srećan sam kako je klub poslovao na tržištu, Osimen se neće vraćati

Konte: Srećan sam kako je klub poslovao na tržištu, Osimen se neće vraćati

Sportski žurnal pre 17 dana
Osimen ima ugovor sa Napolijem do juna 2026. godine. On nije uspeo da dogovori transfer u Al Ahli. Trener fudbalera Napolija Antonio Konte izjavio je da je zadovoljan prelaznim rokom i dodao da se nigerijski reprezentativac Viktor Osimen neće vraćati u… »
Konte: "Osimena nismo prodali, ali on nije deo našeg projekta"

Konte: "Osimena nismo prodali, ali on nije deo našeg projekta"

Sportske.net pre 17 dana
Trener fudbalera Napolija Antonio Konte izjavio je da je zadovoljan prelaznim rokom i dodao da se nigerijski napadač Viktor Osimen neće vraćati u tim, prenose italijanski mediji. "Srećan sam kako je klub poslovao na tržištu. Još da smo prodali… »
Konte: Srećan sam kako je klub poslovao na tržištu, Osimen se neće vraćati

Konte: Srećan sam kako je klub poslovao na tržištu, Osimen se neće vraćati

Politika pre 17 dana
NAPULj – Trener fudbalera Napolija Antonio Konte izjavio je da je zadovoljan prelaznim rokom i dodao da se nigerijski reprezentativac Viktor Osimen neće vraćati u tim, prenose italijanski mediji. "Srećan sam kako je klub poslovao na tržištu. Još… »
Konte: "Dali smo srce za pobedu, Osimen se neće vraćati"

Konte: "Dali smo srce za pobedu, Osimen se neće vraćati"

B92 pre 17 dana
Fudbaleri Napolija su morali da se dobrano pomuče kako bi došli do tri boda na meču trećeg kola Serije A protiv Parme. Tim sa juga Italije je tek golovima u nadoknadi vremena uspeo da slomi otpor nezgodne ekipe Parme, koja je veći deo drugog… »
Konte: Dali smo srce, Osimen se neće vraćati

Konte: Dali smo srce, Osimen se neće vraćati

Sport klub pre 17 dana
Pravi rolerkoster preživeli su navijači Napolija protiv Parme. Od viđenog poraza na isteku 90 minuta, do pobede. Prirodno trener Antonio Konte bio je veoma zadovoljan, a nezaobilazno je bilo i pitanje prelaznog roka. – Dali smo srce za ovu pobedu… »
"Ostavili smo srce na terenu": Konte zadovoljan posle meča

"Ostavili smo srce na terenu": Konte zadovoljan posle meča

Večernje novosti pre 17 dana
Pravi rolerkoster preživeli su navijači Napolija protiv Parme. Od viđenog poraza na isteku 90 minuta, do pobede. Foto: Profimedia Napoli je u subotu uveče na svom terenu posle preokreta pobedio Parmu rezultatom 2:1 u trećem kolu Serije A. - Dali smo… »

Vesti dana »