Povezane vesti

"Milica vrišti, ja se izgubila..." Stravična ispovest Slavice koja je u požaru izgubila dvoje dece: Zove komšinica i kaže…

"Milica vrišti, ja se izgubila..." Stravična ispovest Slavice koja je u požaru izgubila dvoje dece: Zove komšinica i kaže…

Kurir pre 20 dana
Slavica Teofilović je jutros u emotivnoj ispovesti govorila o jezivoj tragediji koju je doživela u januaru 2019. godine, kada je u stravičnom požaru izgubila maloletnu ćerku i sina. Slavica je na početku ispovesti na Pink TV istakla da je godinama… »
"Dali mi injekciju, pa rekli da su našli tela": Slavica izgubila dvoje dece u požaru, ovo je njena ispovest

"Dali mi injekciju, pa rekli da su našli tela": Slavica izgubila dvoje dece u požaru, ovo je njena ispovest

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Slavica Tofilović izgubila je dvoje dece, Marka (10) i Dušicu (8) u požaru u Maloj Moštanici. Ona je opisala kako je 2020. godine došlo do tragedije u kojoj su deca nastradala, ali i o nasilju koje je trpela i tome koliko se za svoju… »
Potresna ispovest Slavice kojoj je dvoje maloletne dece izgorelo u požaru: "Svuda smo ih tražili, a onda smo našli kosti u…

Potresna ispovest Slavice kojoj je dvoje maloletne dece izgorelo u požaru: "Svuda smo ih tražili, a onda smo našli kosti u…

Blic pre 20 dana
Slavica Teofilović doživela je jezivu tragediju koja joj je zauvek promenila život. Ona je 2019. godine u januaru mesecu u stravičnom požaru izgubila maloletnu ćerku i sina. - Ja sam trpela nasilje dugo godina, i psihičko i fizičko. Ćerka ga je… »
Potresna ispovest Slavice kojoj je dvoje maloletne dece izgorelo u požaru: "Svuda smo ih tražili, a onda smo našli kosti u…

Potresna ispovest Slavice kojoj je dvoje maloletne dece izgorelo u požaru: "Svuda smo ih tražili, a onda smo našli kosti u…

Blic pre 20 dana
Slavica Teofilović doživela je jezivu tragediju koja joj je zauvek promenila život. Ona je 2019. godine u januaru mesecu u stravičnom požaru izgubila maloletnu ćerku i sina. - Ja sam trpela nasilje dugo godina, i psihičko i fizičko. Ćerka ga je… »

Vesti dana »