Povezane vesti

Simišić: Hoćemo aktiviste na RTS-u i novinara koji neće da postavlja maliciozna pitanja (video)

Simišić: Hoćemo aktiviste na RTS-u i novinara koji neće da postavlja maliciozna pitanja (video)

Politika pre 17 dana
Osnivač "Eko straže" Bojan Simišić rekao je za N1 da je njegova supruga dobila nalog za hapšenje, a da su to saznali kada su se vratili sa puta u Srbiju. Kako kaže, njegova žena nema veze sa "Eko stražom". "Pokušavaju da me zastraše, tako što… »
Simišić: Moja supruga nema nikakve tužbe da bi joj stigao poziv, hoće da me zastraše, psihološki rat

Simišić: Moja supruga nema nikakve tužbe da bi joj stigao poziv, hoće da me zastraše, psihološki rat

Radio 021 pre 16 dana
"Moja žena nema nikakve tužbe, niti ona nekoga tuži", izjavio je Bojan Simišić iz Eko straže. On je reagovao na saopštenje Višeg suda o tome da njegovoj supruzi nije stigao "poziv za privođenje", nego "obaveštenje o parničnom postupku"… »
Bojan Simišić: Moja supruga nikoga nije tužila, možda je „nešto oko poreza“ kao za Antića

Bojan Simišić: Moja supruga nikoga nije tužila, možda je „nešto oko poreza“ kao za Antića

N1 Info pre 17 dana
"Moja žena nema nikakve tužbe, niti ona nekoga tuži", izjavio je Bojan Simišić iz Eko straže, reagujući na saopštenje Višeg suda o tome da njegovoj supruzi nije stigao "poziv za privođenje", nego "obaveštenje o parničnom postupku". Osnivač… »
Bojan Simišić: Moja supruga nema nikakve tužbe, niti ona nekoga tuži

Bojan Simišić: Moja supruga nema nikakve tužbe, niti ona nekoga tuži

Danas pre 17 dana
„Moja žena nema nikakve tužbe, niti ona nekoga tuži“, izjavio je Bojan Simišić iz Eko straže, reagujući na saopštenje Višeg suda o tome da njegovoj supruzi nije stigao „poziv za privođenje“, nego „obaveštenje o parničnom postupku“… »
Bojan Simišić: Moja supruga nikoga nije tužila, možda je „nešto oko poreza“ kao za Antića

Bojan Simišić: Moja supruga nikoga nije tužila, možda je „nešto oko poreza“ kao za Antića

Novi magazin pre 17 dana
"Moja žena nema nikakve tužbe, niti ona nekoga tuži", izjavio je Bojan Simišić iz Eko straže, reagujući na saopštenje Višeg suda o tome da njegovoj supruzi nije stigao "poziv za privođenje", nego "obaveštenje o parničnom postupku". Osnivač… »

Vesti dana »