Povezane vesti

"Ubio sam tatu, dođite": Horor u Italiji: Pronađena tela članova iste porodice, policija zatekla tinejdžera (17) sa nožem

"Ubio sam tatu, dođite": Horor u Italiji: Pronađena tela članova iste porodice, policija zatekla tinejdžera (17) sa nožem

Blic pre 20 dana
U Milanu se dogodio stravičan zločin, kada je policija pronašla tri tela članova iste porodice, nakon što ih je pozvao tinejdžer (17). Prvobitno se sumnjali da je muškarac star 51 godinu ubio suprugu i 12-godišnjeg sina, da bi ga potom stariji sin… »
"Ubio sam tatu, dođite!" Muškarac nožem ubio ženu i mlađeg sina (12) u Milanu, stariji ih osvetio i pozvao karabinjere

"Ubio sam tatu, dođite!" Muškarac nožem ubio ženu i mlađeg sina (12) u Milanu, stariji ih osvetio i pozvao karabinjere

Kurir pre 20 dana
Italijan Fabio C. (51) ubio je svoju suprugu Danielu (48) i dvanaestogodišnjeg sina Lorenca, nakon čega je stradao od ruke svog starijeg sina (17), koji je i prijavio ovaj masakr! Porodični zločin u okolini Milana danas je glavna tema italijanskih… »
"Sve sam ih pobio" Šok obrt zločina u Italiji: Dečak rekao da je otac ubio majku i brata, pa priznao da je on ipak trostruki…

"Sve sam ih pobio" Šok obrt zločina u Italiji: Dečak rekao da je otac ubio majku i brata, pa priznao da je on ipak trostruki…

Kurir pre 20 dana
Italijanski tinejdžer priznao je policiji da je ubio članove svoje porodice, promenivši ranije iskaz u kojem je naveo da je ubio oca nakon što je on ubio majku i brata ovog 17-godišnjaka. Kako prenose italijanski mediji, dečak je pozvao policiju i… »
Nezapamćena porodična tragedija u Italiji: Tinejdžer priznao ubistvo oba roditelja i mlađeg brata

Nezapamćena porodična tragedija u Italiji: Tinejdžer priznao ubistvo oba roditelja i mlađeg brata

Euronews pre 19 dana
Italijanski tinejdžer priznao je policiji da je ubio članove svoje porodice, promenivši ranije iskaz u kojem je naveo da je ubio oca nakon što je on ubio majku i brata ovog 17-godišnjaka, prenosi Ansa. Zločin se dogodio u mestu Paderno Dunjano… »
Danielu nije ubio suprug: Stariji sin sve priznao u policiji, veliki obrt u porodičnom masakru

Danielu nije ubio suprug: Stariji sin sve priznao u policiji, veliki obrt u porodičnom masakru

Mondo pre 19 dana
U porodičnom masakru u Milanu došlo je do neočekivanog obrta. Mediji u Italiji bruje o masakru u okolini Milana gde je prvobitno saopšteno da je otac ubio suprugu i mlađeg sina, nakon čega je njega ubio stariji sin. Međutim, stariji sin (17) se… »
"Sve sam ih: Pobio!" Obrt u stravičnom trostrukom ubistvu u Milanu: Sin prvobitno priznao da je ubio samo oca, a sada je…

"Sve sam ih: Pobio!" Obrt u stravičnom trostrukom ubistvu u Milanu: Sin prvobitno priznao da je ubio samo oca, a sada je…

Blic pre 19 dana
"Sve sam ih pobio!", 17-godišnjak se slomio pred policijom i priznao da je ubio svoju porodicu u stravičnom trostrukom ubistvu koje je potreslo Milano. Naime, kako je "Blic" pisao, prvobitno je izjavio da je ubio svog oca, Fabia, 51-godišnjeg… »
Horor u Italiji: Tinejdžer priznao da je ubio oca, majku i mlađeg brata

Horor u Italiji: Tinejdžer priznao da je ubio oca, majku i mlađeg brata

B92 pre 19 dana
Italijanski tinejdžer priznao je policiji da je ubio članove svoje porodice, promenivši ranije iskaz u kojem je naveo da je ubio oca nakon što je on ubio majku i brata ovog 17-godišnjaka, prenosi Ansa. Zločin se dogodio u mestu Paderno Dunjano… »
Italija: tinejdžer priznao da je ubio oca, majku i mlađeg brata

Italija: tinejdžer priznao da je ubio oca, majku i mlađeg brata

Politika pre 19 dana
MILANO – Italijanski tinejdžer priznao je policiji da je ubio članove svoje porodice, promenivši ranije iskaz u kojem je naveo da je ubio oca nakon što je on ubio majku i brata ovog 17-godišnjaka, prenosi Ansa. Zločin se dogodio u mestu Paderno… »
(Foto) ovo je porodica ubijena u Milanu: Masakr nakon proslave rođendana: Sin zatekao oca sa krvavim nožem nakon što je ubio…

(Foto) ovo je porodica ubijena u Milanu: Masakr nakon proslave rođendana: Sin zatekao oca sa krvavim nožem nakon što je ubio…

Blic pre 19 dana
Stravičan zločin dogodio se u Milanu u kojem je 17-godišnjak — jedini preživeli porodičnog masakra — pozvao policiju nakon što je navodno ubio svog oca (51), koji je pre toga ubio svoju suprugu i mlađeg sina (12). Naime, kako je "Blic" pisao… »
Preokret u iskazu italijanskog TINEJDžERA Maloletnik priznao da je ubio celu porodicu - oca, majku i mlađeg brata

Preokret u iskazu italijanskog TINEJDžERA Maloletnik priznao da je ubio celu porodicu - oca, majku i mlađeg brata

Dnevnik pre 19 dana
Italijanski tinejdžer priznao je policiji da je ubio članove svoje porodice, promenivši ranije iskaz u kojem je naveo da je ubio oca nakon što je on ubio majku i brata ovog 17-godišnjaka, prenosi Ansa. Zločin se dogodio u mestu Paderno Dunjano… »
"Ubio sam tatu, dođite" Daniela i mlađi brat ležali mrtvi, sin ih osvetio i pozvao policiju

"Ubio sam tatu, dođite" Daniela i mlađi brat ležali mrtvi, sin ih osvetio i pozvao policiju

Mondo pre 19 dana
Muškarac Fabio C. ubio je suprugu i mlađeg sina nakon čega ga je ubio stariji sin. U okolini Milana u Italiji dogodio se porodični masakr kada je muškarac Fabio C. (51) ubio suprugu Danielu (48) i sina Lorenca (12) nakon čega ga je ubio stariji sin… »
Italija: Ubijeni otac, žena i mlađi sin, a stariji sin tvrdi da je on ubio samo oca

Italija: Ubijeni otac, žena i mlađi sin, a stariji sin tvrdi da je on ubio samo oca

Politika pre 19 dana
MILANO – U Milanu se dogodila porodična tragedija kada je, kako se sumnja, jedan muškarac star 51 godinu ubio suprugu i 12-godišnjeg sina, da bi ga potom stariji sin udario i usmrtio, prenose italijanski mediji. Sedamnaestogodišnji dečak pozvao je… »
Muškarac ubio ženu i mlađeg sina, a onda ga je usmrtio stariji sin! Karabinijeri ga zatekli sa nožem u ruci

Muškarac ubio ženu i mlađeg sina, a onda ga je usmrtio stariji sin! Karabinijeri ga zatekli sa nožem u ruci

Mondo pre 19 dana
Sedamnaestogodišnji dečak pozvao je policiju i ispričao da je ubio oca odgovornog za smrt njegove majke i mlađeg brata. U Milanu se dogodio stravičan zločin, kada je, kako se sumnja, jedan muškarac star 51 godinu ubio suprugu i 12-godišnjeg sina… »
Porodično nasilje u Italiji: Otac ubio ženu i sina, stariji sin ga potom udario i usmrtio

Porodično nasilje u Italiji: Otac ubio ženu i sina, stariji sin ga potom udario i usmrtio

Euronews pre 19 dana
U Milanu se dogodila porodična tragedija kada je, kako se sumnja, jedan muškarac star 51 godinu ubio suprugu i 12-godišnjeg sina, da bi ga potom stariji sin udario i usmrtio, prenose italijanski mediji. Sedamnaestogodišnji dečak pozvao je policiju i… »

Vesti dana »