Povezane vesti

Niko Vilijams ne napušta Bilbao: "Svima sam stavio do znanja"

Niko Vilijams ne napušta Bilbao: "Svima sam stavio do znanja"

B92 pre 17 dana
Fudbaler Atletika i reprezentativac Španije Niko Vilijams izjavio je da je u letnjem prelaznom roku odbio ponude brojnih klubova, pošto je srećan u ekipi iz Bilbaa. Vilijams (22) je član Atletika od 2020. godine, a za prvi tim ovog kluba odigrao je… »
Niko Vilijams: Odbio sam ponude brojnih klubova, srećan sam u Atletiku

Niko Vilijams: Odbio sam ponude brojnih klubova, srećan sam u Atletiku

Sportski žurnal pre 16 dana
Vilijams (22) je član Atletika od 2020. godine, a za prvi tim ovog kluba odigrao je 124 utakmice i postigao je 20 golova. Fudbaler Atletika i reprezentativac Španije Niko Vilijams izjavio je da je u letnjem prelaznom roku odbio ponude brojnih klubova… »
Šampion euro 2024 iznenadio: "Mogao sam da biram, ali..."

Šampion euro 2024 iznenadio: "Mogao sam da biram, ali..."

Večernje novosti pre 17 dana
Fudbaler Atletika i reprezentativac Španije Niko Vilijams izjavio je da je u letnjem prelaznom roku odbio ponude brojnih klubova, pošto je srećan u ekipi iz Bilbaa. FOTO: Profimedia Vilijams (22) je član Atletika od 2020. godine, a za prvi tim ovog… »
Vilijams: Ne želim da napuštam Bilbao

Vilijams: Ne želim da napuštam Bilbao

Sport klub pre 17 dana
Fudbaler Atletika i reprezentativac Španije Niko Vilijams izjavio je da je u letnjem prelaznom roku odbio ponude brojnih klubova, pošto je srećan u Baskiji. Vilijams je fudbaler Atletika od 2020. godine, a za prvi tim ovog kluba odigrao je 124 utakmice… »

Vesti dana »