Povezane vesti

Vulin: Pomoć hramu moj način da zahvalim Sitnici i Manjači

Vulin: Pomoć hramu moj način da zahvalim Sitnici i Manjači

Politika 01.09.2024
BANjALUKA – Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da svaki čovek treba bar delom da vrati ono što je dobio od zemlje iz koje je došao i da je pomoć u izgradnji Hrama Svetog proroka Ilije u Sitnici kod Ribnika njegov način da… »
Ministar Gašić prisustvovao osvećenju hrama Svetog proroka Ilije u Republici Srpskoj

Ministar Gašić prisustvovao osvećenju hrama Svetog proroka Ilije u Republici Srpskoj

Politika 01.09.2024
Ministar odbrane Bratislav Gašić prisustvovao je danas osvećenju novog hrama Svetog proroka Ilije na Sitnici u Opštini Ribnik u Republici Srpskoj i tom prilikom, u ime Vlade Srbije, primio priznanje za pomoć u izgradnji tog hrama. Liturgiju je… »
Vulin odlikovan ordenom Novomučenika bihaćko-petrovačkih: Pomoć hramu moj način da zahvalim Sitnici i Manjači (foto)

Vulin odlikovan ordenom Novomučenika bihaćko-petrovačkih: Pomoć hramu moj način da zahvalim Sitnici i Manjači (foto)

Kurir 01.09.2024
Episkop bihaćko-petrovački Sergije odlikovao je potpredsednika Vlade RS Aleksandra Vulina eparhijskim ordenom Novomučenika bihaćko-petrovačkih. Potpredsednik Vulin je od episkopa Sergija dobio i arhijersku gramatu kuma Hrama Svetog Proroka Ilije na… »
Vulin odlikovan ordenom Novomučenika bihaćko-petrovačkih

Vulin odlikovan ordenom Novomučenika bihaćko-petrovačkih

Telegraf 01.09.2024
Preporučujemo. Episkop bihaćko-petrovački Sergije odlikovao je potpredsednika Vlade RS Aleksandra Vulina eparhijskim ordenom Novomučenika bihaćko-petrovačkih. Potpredsednik Vulin je od episkopa Sergija dobio i arhijersku gramatu kuma Hrama Svetog… »
Ministar Gašić u Republici Srpskoj: Prisustvovao osvećenju Hrama Svetog proroka Ilije (foto)

Ministar Gašić u Republici Srpskoj: Prisustvovao osvećenju Hrama Svetog proroka Ilije (foto)

Kurir 01.09.2024
Tom prilikom, ministar Gašić u ime Vlade Republike Srbije primio je priznanje Eparhije bihaćko-petrovačke i rmanjske za pomoć u izgradnji Hrama. Ministar odbrane Bratislav Gašić prisustvovao je danas osvećenju novog Hrama Svetog proroka Ilije na… »
Ministar Gašić prisustvovao osvećenju hrama Svetog proroka Ilije; Vulin: Dužni smo potomcima i precima da ostavljamo ovakve…

Ministar Gašić prisustvovao osvećenju hrama Svetog proroka Ilije; Vulin: Dužni smo potomcima i precima da ostavljamo ovakve…

RTV 01.09.2024
RIBNIK - Ministar odbrane Bratislav Gašić prisustvovao je danas osvećenju novog hrama Svetog proroka Ilije na Sitnici u Opštini Ribnik u Republici Srpskoj. Svetu arhijerejsku liturgiju predvodio je episkop pakrački i slavonski Jovan uz sasluženje… »
Osveštan Hram Svetog proroka Ilije, prisustvovao i ministar Gašić

Osveštan Hram Svetog proroka Ilije, prisustvovao i ministar Gašić

Telegraf 01.09.2024
Ministar odbrane Bratislav Gašić prisustvovao je danas osvećenju novog hrama Svetog proroka Ilije na Sitnici u Opštini Ribnik u Republici Srpskoj. Svetu arhijerejsku liturgiju predvodio je episkop pakrački i slavonski Jovan uz sasluženje episkopa… »

Vesti dana »