Повезане вести
Мото ГП: Марк Маркез победник ВН Арагона, Франческо Бањаја није завршио трку
Политика 01.09.2024
САРАГОСА – Возач екипе Гресини рејсинг Шпанац Марк Маркез победник је данашње трке у Мото ГП шампионату за Велику награду Арагона. Маркез је до прве победе у овој сезони, а 86. у каријери стигао резултатом 41:47.082. Ово је била… »
Победа после 1.043 дана! Велики повратак Марка Маркеза и славље после чак три године на Великој награди Арагона у Мото ГП
Вечерње новости 01.09.2024
ТРИЈУМФ после чак 1.043 дана! Сањао је велики повратак Марк Маркез и то је коначно дочекао на Великој награди Арагона. Последњи пут када је имао прилике да се радује било је још 2021, на ВН Емилије Ромање. Фото: ЕПА-ЕФЕ/ЈАВИЕР… »
Мото ГП: Маркез победник вн Арагона, Бањаја није завршио трку
Спортски журнал 01.09.2024
Марк је до прве победе у овој сезони, а 86. у каријери стигао резултатом 41:47.082. Возач екипе Гресини рејсинг Шпанац Марк Маркез победник је данашње трке у Мото ГП шампионату за Велику награду Арагона. Марк је до прве победе у… »
Патњама дошао крај, Маркез победио после три године!
Спортске.нет 01.09.2024
Један од најбољих мотоциклиста свих времена Марк Маркез славио је на трци за Велику награду Арагону. Маркезу је ово први тријумф после три године у којима је прошао кроз прави пакао због повреда и бројних операција, али је… »
Вести дана »
Тренер Бајерна Херберт: Одласци Обрадовића и Месине тужни за европску кошарку
Радио сто плус пре 3 минутајош 37 повезаних
Вучић: Селаковића не гоне због лоповлука, криминала, корупције, већ због политике
Бета пре 2 сатајош 44 повезане
(Твитови) „значи ипак је било до Жељка?“ Ево шта кажу Гробари након победе над Бајерном!
Хот спорт пре 43 минутајош 103 повезане
НБС и економисти о платном промету и стабилности финансијског система у вези са НИС-ом и могућем преузимању државног удела
Наслови.аи пре 3 сатајош 32 повезане





