Povezane vesti

Peskov: Nemoguće je Tramp okonča rat u Ukrajini u danu, nema tu čarobnog štapića

Peskov: Nemoguće je Tramp okonča rat u Ukrajini u danu, nema tu čarobnog štapića

Nova pre 18 dana
: Kremlj je u nedelju saopštio da ne očekuje brzo rešenje rata u Ukrajini, čak i ako Donald Tramp postane predsednik Sjedinjenih Američkih Država. „Nema čarobnog štapića koji bi omogućio da se sve reši preko noći“, izjavio je portparol… »
Peskov: Tramp ne može da okonča rat u Ukrajini za jedan dan

Peskov: Tramp ne može da okonča rat u Ukrajini za jedan dan

Vesti online pre 18 dana
Rusija ne očekuje uspešno posredovanje u brzom razrešenju rata u Ukrajini ako Donald Trump postane predsednik, poručio je Kremlj u nedelju. – Mislim da nema čarobnog štapića. To se ne može napraviti u jednom danu – rekao je portparol Dmitrij… »
Kremlj odbacio Trumpovu tezu da bi brzo riješio rat u Ukrajini

Kremlj odbacio Trumpovu tezu da bi brzo riješio rat u Ukrajini

Al Jazeera pre 18 dana
Ne postoji čarobni štapić za prekid rata u Ukrajini i to se ne može riješiti u jednom danu, rekao je glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov. Rusija ne očekuje uspješno posredovanje u brzom razrješenju rata u Ukrajini ako Donald Trump postane… »
Peskov poklopio Trumpa

Peskov poklopio Trumpa

SEEbiz pre 18 dana
MOSKVA - Rusija ne očekuje uspješno posredovanje u brzom razrješenju rata u Ukrajini ako Donald Trump postane predsjednik, poručio je Kremlj u nedjelju. 'Mislim da nema čarobnog štapića. To se ne može napraviti u jednom danu', rekao je… »
Peskov: Tramp ne može da okonča rat u Ukrajini u danu, nema tu čarobnog štapića

Peskov: Tramp ne može da okonča rat u Ukrajini u danu, nema tu čarobnog štapića

N1 Info pre 18 dana
Rusija ne očekuje uspešno posredovanje u brzom razrešenju rata u Ukrajini ako Donald Trump postane predsednik, poručio je Kremlj u nedelju. „Mislim da nema čarobnog štapića. To se ne može napraviti u jednom danu“, rekao je portparol Dmitrij… »

Vesti dana »