Povezane vesti

Srbija uradila dobar posao, Hrvatska uzela polovnjake (video)

Srbija uradila dobar posao, Hrvatska uzela polovnjake (video)

Politika pre 19 dana
- Avioni koje Srbija kupuje, kao i francuske PVO sisteme i kineske prvorazredne, taktičke ruske, možda i najbolje na svetu, mi nemamo ništa od toga, rekao je predsednik Hrvatske Zoran Milanović. Hrvatski general Marinko Krešić priznao je da je… »
Smajlović: "Čim su srpski dušmani napali nabavku 'rafala', ja znam da smo dobar posao napravili"

Smajlović: "Čim su srpski dušmani napali nabavku 'rafala', ja znam da smo dobar posao napravili"

B92 pre 18 dana
Ljiljana Smajlović govorila je o napadima iz Hrvatske i regiona zbog kupovine francuskih "rafala". "Meni se čini da je Zoran Milanović dosta korektno reagovao na činjenicu da smo kupili 'rafale', i Hrvati su kupili ali polovne. Ja moram da kažem, kad… »
Ljiljana Smajlović o nabavci "rafala": Kad čovek vidi koliko su naši dušmani zbog toga nesrećni, to je sigurno dobar posao

Ljiljana Smajlović o nabavci "rafala": Kad čovek vidi koliko su naši dušmani zbog toga nesrećni, to je sigurno dobar posao

Kurir pre 18 dana
Novinarka Ljiljana Smajlović tokom gostovanja na TV Prva prokomentarisala je reakciju predsednika Hrvatske Zorana Milanovića zbog kupovine francuskih "rafala". - Meni se činilo da je Milanović zapravo dosta korektno reagovao na činjenicu da smo mi… »
Hrvatski general o srpskim "rafalima”: Moramo biti iskreni, bolji su od naših VIDEO

Hrvatski general o srpskim "rafalima”: Moramo biti iskreni, bolji su od naših VIDEO

B92 pre 18 dana
Hrvatski general Marinko Krešić priznao je da je Srbija kupovinom 12 novih aviona "rafal” uradila bolji posao od Hrvatske, koja je kupila polovne francuske letelice. "Pa kad gledate, naravno, moramo biti iskreni, novo je novo. Da li bi vi novo ili… »

Vesti dana »