Povezane vesti
U Kragujevcu ozbiljno poskupljenje: Komunalne usluge odvoza smeća, grobalja i parkiranja veće i do 20 odsto
Telegraf 01.09.2024
JKP "Šumadija" poskupljenja obrazlaže usaglašavanjem cenovnika sa drugima gradovima, rastom cena na tržištu, kao i povećanim troškovima. Ovog meseca će u Kragujevcu poskupeti skuplji odvoz smeća, usluge gradskih grobalja i parkiranje, od pet do… »
Koliko od danas poskupljuju komunalne usluge u Kragujevcu
Glas Šumadije 01.09.2024
Vest da će od 1. septembra građani Kragujevca plaćati odnošenje smeća za 40 posto skuplje, a parkiranje za 27 posto, bila je veliko iznenađenje za javnost, ne toliko samo poskupljenje koliko njegov iznos, jer se tako visok skok cena komunalija… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana