Povezane vesti
Ministar Ristić bio u Belorusiji pošto je sud raspravljao o Gnjotu
Vreme 01.09.2024
I srpsko i belorusko ministarstvo informisanja tvrde da Gnjot nije bio tema razgovora dvojice ministara, već saradnja sa Telekomom, iko je vođen neposredno nakon što je Apelacioni sud u Beogradu odlučivao o izručenju aktiviste i novinara Andreja Gnjota… »
VOA: Otkud ministar Dejan Ristić u poseti Belorusiji, „poslednjoj diktaturi u Evropi“?
N1 Info 01.09.2024
Srpski ministar informisanja i telekomunikacija Dejan Ristić završio je dvodnevnu posetu Belorusiji - upriličenu neposredno pošto je Apelacioni sud u Beogradu odlučivao o izručenju aktiviste i novinara Andreja Gnjota toj zemlji. Beloruske vlasti Gnjota… »
Otkud srpski ministar Ristić u poseti Belorusiji, "poslednjoj diktaturi u Evropi"?
Glas Amerike 01.09.2024
Beograd — Srpski ministar informisanja i telekomunikacija Dejan Ristić završio je dvodnevnu posetu Belorusiji - upriličenu neposredno pošto je Apelacioni sud u Beogradu odlučivao o izručenju aktiviste i novinara Andreja Gnjota toj zemlji. Beloruske… »
Vesti dana »

Fbi se oglasio: Osumnjičeni za ubistvo Čarlija Kirka je u pritvoru
Večernje novosti pre 2 satajoš 19 povezanih

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 3 satajoš 2 povezane