Povezane vesti
Statistika je rekla svoje - Zvezda ima minimalne šanse za plej-of Lige šampiona
B92 01.09.2024
Fudbaleri Crvene zvezde su ostvarili veliki uspeh plasmanom u grupnu fazu Lige šampiona, ali statistika im ne daje velike šanse za prolaz. Crveno-beli su "overili" grupnu fazu četvrti put u poslednjih osam sezona. Ipak, tamo ih čeka veliki izazov. Tu je… »
Zvezdi se daju minimalne šanse u LŠ: Da li su crveno-beli potcenjeni? Predviđa im se 35. mesto! (foto)
Hot sport 01.09.2024
Po njima – Zvezda je 35. od 36 klubova u Ligi šampiona! Fudbaleri Crvene zvezde bili su bolji od Bode Glimta i izborili plasman u Ligu šampiona koja se od ove godine igra u drugačijem formatu. Imamo 36 ekipa od kojih će 24 izboriti plasman u nokaut fazu… »
Problem za Zvezdu u Ligi šampiona
B92 01.09.2024
Kako će raspored domaćeg takmičenja i Lige šampiona uticati na Crvenu zvezdu? Crvena zvezda je nakon dvomeča sa Bode Glimtom izborila plasman u Ligu šampiona gde će imati "paklene" rivale u vidu Barselone, Intera, Milana, Benfike, PSV Ajdhovena, Jang… »
Vesti dana »
Oblačno i hladno vreme u Srbiji sa snežnim padavinama i upozorenjima RHMZ-a
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 27 povezanih
Privremeni prekid isporuke gasa u zapadnoj Srbiji i produženje ugovora o nabavci ruskog gasa
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 22 povezane
Anja Ilić pretposlednja na svom ZOI debiju, Miloš Milosavljević bez četvrtfinala
RTV pre 30 minutajoš 25 povezanih
Srpski advokati nisu saglasni kako se boriti protiv Mrdićevih zakona, samo vojvođanski u obustavi rada
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih



