Povezane vesti

Prve slike sa mesta požara na novom Beogradu: Krov zgrade u plamenu, pet vatrogasnih vozila na terenu (foto)

Prve slike sa mesta požara na novom Beogradu: Krov zgrade u plamenu, pet vatrogasnih vozila na terenu (foto)

Kurir 01.09.2024
Na krovu stambene zgrade u Ulici Pariske komune došlo je do požara, a na licu mesta je pet vatrogasnih vozila, navodi moj_beo_grad_. Za sada nije poznato kako je došlo do požara, niti da li ima povređenih. Crni dim nadvio se nad ovim deloom grada… »
Krov zgrade na Novom Beogradu u plamenu, pet vatrogasnih vozila na terenu

Krov zgrade na Novom Beogradu u plamenu, pet vatrogasnih vozila na terenu

B92 01.09.2024
Na krovu stambene zgrade u Ulici Pariske komune došlo je do požara, a na licu mesta je pet vatrogasnih vozila, navodi moj_beo_grad_. Za sada nije poznato kako je došlo do požara, niti da li ima povređenih. Crni dim nadvio se nad ovim delom grada… »
Veliki požar na Novom Beogradu: Prve slike, gori krov stambene zgrade (Foto)

Veliki požar na Novom Beogradu: Prve slike, gori krov stambene zgrade (Foto)

Mondo 01.09.2024
Na krovu stambene zgrade na Novom Beogradu danas popodne izbio je veliki požar. Na krovu stambene zgrade u Ulici Pariske komune na Novom Beogradu izbio je veliki požar danas u popodnevnim časovima. Na licu mesta, prema informacijama sa društvenih… »
Požar na krovu zgrade na Novom Beogradu: Pet vatrogasnih vozila na licu mesta

Požar na krovu zgrade na Novom Beogradu: Pet vatrogasnih vozila na licu mesta

Telegraf 01.09.2024
Preporučujemo. Na krovu stambene zgrade u Ulici Pariske komune došlo je do požara, a na licu mesta je pet vatrogasnih vozila. Trenutno nije poznato šta gori kao ni da li ima povređenih lica, prenosi moj_beo_grad_. Intervencija je u toku… »

Vesti dana »