Povezane vesti

Halep o dopingu Sinera: Mnogo sam patila, nije pošteno

Halep o dopingu Sinera: Mnogo sam patila, nije pošteno

Sport klub pre 29 dana
Rumunska teniserka Simona Halep konačno je prekinula ćutanje snažnom porukom o doping slučaju Janika Sinera. Nekada prva teniserka sveta je dugo odsustvovala zbog suspenzije usled navodnog dopinga, koja je potom preinačena, pa je Rumunki dozvoljeno… »
Simona Halep besna zbog Janika Sinera: Rumunka se konačano oglasila povodom doping skandala

Simona Halep besna zbog Janika Sinera: Rumunka se konačano oglasila povodom doping skandala

Večernje novosti pre 29 dana
Rumunska teniserka Simona Halep se oglasila povodom doping skandala koji je potresao teniski svet, a čiji je glavni akter bio Janik Siner. Foto: EPA-EFE/ALI HAIDER Halepova je dugo imala problema zbog toga što je bila pozitivna na doping, a sada se… »
Simona Halep se oglasila zbog doping skandala Sinera: „Nije fer, patila sam mnogo…“

Simona Halep se oglasila zbog doping skandala Sinera: „Nije fer, patila sam mnogo…“

Nova pre 29 dana
: Simona Halep, rumunska teniserka, oglasila se o doping skandalu u kome je učestvovao trenutno prvi reket sveta Janik Siner. Rumunska teniserka je bila suspendovana posle US Opena 2022. godine, a po prvi put nakon toga je zaigrala u Majamiju ove godine… »
Halep besna zbog Sinera: "Zbog istog sam ja patila"

Halep besna zbog Sinera: "Zbog istog sam ja patila"

B92 pre 29 dana
Rumunska teniserka Simona Halep se oglasila povodom doping skandala Janika Sinera. Nedavno je objavljeno da je Siner dvaput bio pozitivan na doping testu, ali mu je suspenzija u oba navrata momentalno ukidana i nije morao da propusti nijedan meč. On je… »

Vesti dana »