Povezane vesti

Gori Hrvatska zbog jugoslovenske petokrake na koncertu Bijelog dugmeta: Sada je i Tompson "u igri"

Gori Hrvatska zbog jugoslovenske petokrake na koncertu Bijelog dugmeta: Sada je i Tompson "u igri"

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Grupa Bijelo dugme u subotu, 31. avgusta je u splitskom klubu Porat na Stinicama održala koncert u sklopu svoje turneje Doživjeti stotu, povodom 50. rođendana benda koji se slavi iduće godine. Hitovi grupe raspevali su i rasplesali… »
"Njemu se javite..." Alen Islamović se oglasio nakon haosa posle koncerta u Splitu

"Njemu se javite..." Alen Islamović se oglasio nakon haosa posle koncerta u Splitu

Mondo pre 17 dana
Ne stišavaju se reakcije javnosti nakon što je grupa "Bijelo dugme" sinoć na splitskom koncertu izvela pesmu "Pljuni i zapjevaj moja Jugoslavijo". Legendarni bend "Bijelo Dugme", održao je koncert u Splitu, gde je izveo svoje najveće hitove. Posle… »
Alen Islamović o zahtevu da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku: Neka se jave Bregoviću

Alen Islamović o zahtevu da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku: Neka se jave Bregoviću

Vesti online pre 17 dana
Ne stišavaju se reakcije javnosti nakon što je grupa Bijelo dugme sinoć na splitskom koncertu izvela pesmu “Pljuni i zapevaj moja Jugoslavijo”. Prva je jutros reagovala Udruga zagrebački dragovoljci branitelji Vukovara, a nakon njih i splitski… »
"Pesma nastala u Splitu": Hit Dugmića predvideo krvavi raspad Jugoslavije, evo šta je Bregović pričao o tome

"Pesma nastala u Splitu": Hit Dugmića predvideo krvavi raspad Jugoslavije, evo šta je Bregović pričao o tome

Telegraf pre 17 dana
Preporučujemo. Nastup benda Bijelo dugme u Splitu uzburkao je duhove u Hrvatskoj. Oglasila su se brojna vojna udruženja ratnih veterana koja su tražila da se pevaču Alenu Islamoviću zabrani ulazak u Hrvatsku zbog pesme "Pljuni i zapjevaj moja… »
Istina o pesmi o kojoj bruji ceo region: Evo kako je nastala "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo"

Istina o pesmi o kojoj bruji ceo region: Evo kako je nastala "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo"

Mondo pre 17 dana
Nakon drame zbog koncerta Bijelog dumeta u Splitu, oglasio se i menadžer benda. Menadžer grupe Bijelo dugme oglasio se nakon drame zbog nastupa u Splitu. Pesma "Pljuni i zapjevaj moja Jugoslavijo" koju je izveo Alen Islamović, dok su se na video bimu… »
Oglasio se Alen Islamović! Pevač nakon zahteva za zabranu ulaska u Hrvatsku poručio: Njemu se obratite!

Oglasio se Alen Islamović! Pevač nakon zahteva za zabranu ulaska u Hrvatsku poručio: Njemu se obratite!

Kurir pre 17 dana
Sinoć je grupa "Bijelo dugme" održala koncert u Splitu, a deo hrvatske javnosti je tražio da se pevaču Alenu Islamoviću zabrani ulazak u Hrvatsku zbog toga što se tokom pesme "Pljuni, zapjevaj, moja Jugoslavijo" na video bimu pojavila zastava SFRJ… »
„Neka se jave Goranu Bregoviću“: Alen Islamović se oglasio povodom zahteva da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku

„Neka se jave Goranu Bregoviću“: Alen Islamović se oglasio povodom zahteva da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku

Nova pre 17 dana
: Grupa Bijelo dugme sinoć je održala koncert u Splitu, a zbog jedne pesme podigla se velika prašina. Bijelo dugme je, između ostalog, odsviralo i svoj hit „pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo“, a na ekranima je bila prikazana zastava SFRJ, što… »
Alen Islamović uzvraća udarac hrvatskim desničarima, poručio: Njemu se javite... Haos zbog "Pljuni i zapevaj"

Alen Islamović uzvraća udarac hrvatskim desničarima, poručio: Njemu se javite... Haos zbog "Pljuni i zapevaj"

Telegraf pre 17 dana
Preporučujemo. Ne stišavaju se reakcije javnosti nakon što je grupa Bijelo dugme sinoć na splitskom koncertu izvela pesmu "Pljuni i zapjevaj moja Jugoslavijo". Prvo je jutros, 1. septembra reagovalo Udruženje zagrebački dragovoljci branitelji… »
Bijelo Dugme na meti hrvatskih branitelja: Prijava zbog pesme “Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo” i zastave SFRJ na…

Bijelo Dugme na meti hrvatskih branitelja: Prijava zbog pesme “Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo” i zastave SFRJ na…

Insajder pre 17 dana
Članovi Udruženja zagrebački dobrovoljci branitelji Vukovara podneli su Državnom tužilaštvu u Splitu prijave protiv organizatora koncerta "Bijelog dugmeta" i zatražili da se pevcaču Alenu Islamoviću ubuduće zabrani ulazak u Hrvatsku zbog… »
DP traži hitni izgon Alena Islamovića iz Hrvatske

DP traži hitni izgon Alena Islamovića iz Hrvatske

SEEbiz pre 17 dana
SPLIT - Nakon koncerta legendarne ex-yu grupe Bijelo dugme, održanog na Stinicama ispred kluba Porat u Splitu, pojavile su se burne reakcije, prvenstveno pojedinih splitskih političara i braniteljskih udruga. Prva je reagirala Udruga zagrebački… »

Vesti dana »