Povezane vesti

Milanović: Vučič manipulisao Srbima i dovodio ih u zabludu da im Hrvatska nije dom

Milanović: Vučič manipulisao Srbima i dovodio ih u zabludu da im Hrvatska nije dom

N1 Info pre 16 dana
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je u Glini da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom devedesetih godina manipulisao Srbima dovodeći ih u zabludu i iluziju da Hrvatska nije njihov dom, već deo "velike Srbije". „Uvek me zanimalo… »
Milanović: Vučič manipulisao Srbima i dovodio ih u zabludu da im Hrvatska nije dom

Milanović: Vučič manipulisao Srbima i dovodio ih u zabludu da im Hrvatska nije dom

Novi magazin pre 16 dana
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Glini da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom devedesetih godina manipulisao Srbima dovodeći ih u zabludu i iluziju da Hrvatska nije njihov dom, već deo "velike Srbije". "Uvek me zanimalo… »
Milanović: Da li je Vučić svestan koliko je Srba zavijeno u crno zbog toga što je izrekao u proleće 1995. u Glini?

Milanović: Da li je Vučić svestan koliko je Srba zavijeno u crno zbog toga što je izrekao u proleće 1995. u Glini?

Danas pre 16 dana
„Uvek me zanimalo zašto je Aleksandar Vučić, iako svestan koliko se Srbi nalaze u teškom položaju, imao potrebu baš na ovakav način narod dovoditi u zabludu. Koliko god Vučić hteo da se to zaboravi i izbriše jer nije ugodno, to nije moguće… »

Vesti dana »