Povezane vesti
Hiljade Turaka protestuju protiv kontroverznog zakona o uklanjanju pasa lutalica
NIN 02.09.2024
Hiljade demonstranata okupili su se sinoć u Istanbulu u znak protesta protiv nedavnog zakona za koji kritičari kažu da će omogućiti ubijanja pasa lutalica širom Turske. Prošlog meseca, zakonodavci su odobrili novi zakon koji ima za cilj uklanjanje… »
Protest u Istanbulu protiv novog zakona o psima lutalicama: Kritičari tvrde da će dovesti do ubijanja pasa
Telegraf 02.09.2024
Preporučujemo. Hiljade demonstranata okupilo se danas u Istanbulu u znak protesta protiv nedavno usvojenog zakona za koji kritičari tvrde da će dovesti do ubijanja uličnih pasa u skloništima. Demonstranti su pozvali da se zakon ukine, mašući plakatima… »
Na ulicama četiri miliona napuštenih životinja: Protest u Istanbulu protiv novog zakona o psima lutalicama
Blic 01.09.2024
Hiljade demonstranata okupilo se danas u Istanbulu u znak protesta protiv nedavno usvojenog zakona za koji kritičari tvrde da će dovesti do ubijanja uličnih pasa u skloništima. Demonstranti su pozvali da se zakon ukine, mašuci plakatima sa natpisima… »
Vesti dana »

Kaća nakon saobraćajke prebačena u zemunsku bolnicu: Ovako je došlo do jezivog udesa u kom je učestvovao pevač Darko Lazić
Blic pre 6 minutajoš 39 povezanih

Evropska komisija pokreće akcioni plan protiv sajber nasilja: Otvorena javna konsultacija Novo
REUC pre 36 minutajoš 1 povezana