Povezane vesti

Ekskluzivno: Evo šta radi čovek koji je izbacio Novaka sa US Opena, a onda i sam ispao sa turnira

Ekskluzivno: Evo šta radi čovek koji je izbacio Novaka sa US Opena, a onda i sam ispao sa turnira

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Veliko iznenađenje je ove godine na US Openu priredio Aleksej Popirin koji je slavio protiv Novaka Đokovića u trećem kolu US Opena. On je tako napravio i trijumf karijere, dok je već u idućem meču poražen od strane Frensisa… »
Dimitrova pitali da li je nervozan što igra pred bivšom devojkom: Pogledajte reakciju kad je video na tribini

Dimitrova pitali da li je nervozan što igra pred bivšom devojkom: Pogledajte reakciju kad je video na tribini

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Grigor Dimitrov se plasirao u četvrtfinale US Opena i ima dobru šansu da možda napravi i iskorak u karijeri i domogne se Grend slem titule. Bugarin je slavio u trileru protiv Rubljova sa 3:2, pa će u četvrtfinalu odmeriti snage protiv… »
Tijafoa pitali o Đokoviću nakon što je eliminisao njegovog "dželata", on iznenadio sve: "Nisam iznenađen..."

Tijafoa pitali o Đokoviću nakon što je eliminisao njegovog "dželata", on iznenadio sve: "Nisam iznenađen..."

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Novak Đoković je ispao sa US Opena i to je bilo najveće iznenađenje dosadašnjeg takmičenja, ali američki teniser Frensis Tijafo smatra da to nije iznenađenje njemu koji je iz sveta tenisa. Na konferenciji za medije Tijafo je posle… »
Srušio Novaka, pa izbačen sa US opena! Đokovićev dželat pakuje kofere i napušta Njujork!

Srušio Novaka, pa izbačen sa US opena! Đokovićev dželat pakuje kofere i napušta Njujork!

Kurir pre 26 dana
Aleksej Popirin šokirao je planetu kada je u trećem kolu US opena eliminisao Novaka Đokovića, ali je već u sledećoj rundi i sam Australijanac izbačen sa grend slema u Njujorku. Od Popirina je u četiri seta bio bolji ljubimac domaće publike… »
Nije on čudo, samo Novak nije bio onaj pravi: Popirin odmah ispao sa US Opena!

Nije on čudo, samo Novak nije bio onaj pravi: Popirin odmah ispao sa US Opena!

Mondo pre 26 dana
Izbacio je Aleksej Popirin Novaka Đokovića, ali dalje nije mogao na US Openu. Nije uspeo Aleksej Popirin da nastavi sa sjajnom formom. Nakon što je savladao Novaka Đokovića u trećem kolu US Opena ispao je na sledećoj stepenici. Frensis Tijafo ga je… »
"Novak je trebalo da ostane u Srbiji i pije kao lud" Amerikanac šokirao planetu: Što je Đoković uopšte dolazio u Njujork?!

"Novak je trebalo da ostane u Srbiji i pije kao lud" Amerikanac šokirao planetu: Što je Đoković uopšte dolazio u Njujork?!

Kurir pre 26 dana
Amerikanac Frensis Tijafo eliminisao je Alekseja Popirina sa US opena i na taj način osvetio je Novaka Đokovića kog je sa grend slema u Njujorku izbacio upravo Australijanac. Tijafo je imao jednu jako zanimljivu izjavu i sve je šokirao rečima o… »
Oglasio se Novakov dželat: "Da ste mi na početku leta rekli..."

Oglasio se Novakov dželat: "Da ste mi na početku leta rekli..."

Kurir pre 26 dana
Aleksej Popirin sve je šokirao pobedom protiv Novaka Đokovića u trećem kolu US opena, ali je Australijanac već u sledećoj rundi položio oružje. Od njega je u četiri seta bolji bio Frensis Tijafo (6:4, 7:6 (7-3), 2:6, 6:3), a posle poraza Popirin… »
Amerikanac izbacio Đokovićevog "dželata", pa otkrio : "Bilo mi je u glavi da je Novak eliminisan..."

Amerikanac izbacio Đokovićevog "dželata", pa otkrio : "Bilo mi je u glavi da je Novak eliminisan..."

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Frensis Tijafo je treću godinu u nizu u četvrtrfinalu US Opena, a do ovog uspeha je stigao pobedom protiv Alekseja Popirina sa 3:1. Interesantno je zbog toga što je Australijanac kolo pre toga izbacio upravo Novaka Đokovića, branioca… »
Eliminisao Đokovića, odmah nakon toga ispao sa US Opena, a onda očajavao: "Ovo je možda propuštena prilika..."

Eliminisao Đokovića, odmah nakon toga ispao sa US Opena, a onda očajavao: "Ovo je možda propuštena prilika..."

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Aleksej Popirin je napravio veliko iznenađenje izbacivanjem Novaka Đokovića u trećem kolu US Opena, ali je već u narednom rundi eliminisan od Frensisa Tijafoa iako je imao svojih šansi da ovaj meč odvede u totalno drugom pravcu. -… »
Izbacio Đokovića sa US Opena, pa sve prosuo: Popirin posle Novaka dobio šamar otrežnjenja u osmini finala!

Izbacio Đokovića sa US Opena, pa sve prosuo: Popirin posle Novaka dobio šamar otrežnjenja u osmini finala!

Telegraf pre 26 dana
Australijanski teniser Aleksej Popirin, koji je izbacio Novaka Đokovića u trećem kolu US Opena, odmah je u narednoj rundi i sam eliminisan pošto je od njega u osmini finala bio bolji Amerikanac Frensis Tijafo - 6:4, 7:6(3), 2:6, 6:3. Svi su očekivali… »

Vesti dana »