Povezane vesti

Traže se Ana i Vera: Bile na izletu na Meteorima, ako ih neko poznaje, molim da mi pomogne!

Traže se Ana i Vera: Bile na izletu na Meteorima, ako ih neko poznaje, molim da mi pomogne!

Kurir pre 19 dana
Jedna lepa poruka osvanula je na jednoj od popularnih grupa tursita iz Srbije - traga se za Anom i Verom koje su juče bile na izletu na Meteorima u Grčkoj, a sve je počelo papirićem od tombole. "Danas smo bili na izletu na Meteorima. Treba da… »
Traga se za Anom i Verom: Bile zajedno na izletu na Meteorima, pa izgubile svaki kontakt: "Pomozite mi da ih nađem molim vas!"

Traga se za Anom i Verom: Bile zajedno na izletu na Meteorima, pa izgubile svaki kontakt: "Pomozite mi da ih nađem molim vas!"

Blic pre 19 dana
Jedna lepa poruka osvanula je na jednoj od popularnih grupa tursita iz Srbije - traga se za Anom i Verom koje su juče bile na izletu na Meteorima u Grčkoj, a sve je počelo papirićem od tombole. - Danas smo bili na izletu na Meteorima. Treba da… »
Traga se za Anom i Verom: "Bile su na izletu na Meteorima, ako ih neko poznaje, molim da mi pomogne!"

Traga se za Anom i Verom: "Bile su na izletu na Meteorima, ako ih neko poznaje, molim da mi pomogne!"

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Jedna lepa poruka osvanula je na jednoj od popularnih grupa tursita iz Srbije - traga se za Anom i Verom koje su juče bile na izletu na Meteorima u Grčkoj, a sve je počelo papirićem od tombole. "Danas smo bili na izletu na Meteorima… »

Vesti dana »