Povezane vesti

Od slomljenog stopala do svetskog zlata VIDEO

Od slomljenog stopala do svetskog zlata VIDEO

B92 pre 16 dana
Angelina Topić je osvojila titulu šampionke u skoku uvis na Svetskom prvenstvu u Peruu, postigavši ovaj neverovatan uspeh samo mesec dana nakon teške povrede. Ova 19-godišnja atletičarka je doživela prelom stopala tokom kvalifikacija za finale na… »
Luka Bošković posle srebra na SP prepun utisaka: "Topić mi je najviše pomogao, skinuo sam kapu pred Angelinom"

Luka Bošković posle srebra na SP prepun utisaka: "Topić mi je najviše pomogao, skinuo sam kapu pred Angelinom"

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Srpska atletika je postigla veliki uspeh na Svetskom juniorskom prvenstvu u Limi, gde su srpski sportisti briljirali na međunarodnoj sceni. Angelina Topić je osvojila zlatnu medalju u skoku uvis, dok je Luka Bošković osvojio srebro u… »
Zlatna Angelina Topić sletela u Beograd: Buket cveća na dočeku za svetsku šampionku

Zlatna Angelina Topić sletela u Beograd: Buket cveća na dočeku za svetsku šampionku

Kurir pre 15 dana
Srpska atletičarka Angelina Topić vratila se iz Perua, gde je na svetskom prvenstvu za juniore osvojila zlatnu medalju. Angelina je u ponedeljak kasno uveče sletela na Beogradski aerodrom letom preko Amsterdama. Nju je dočekao predsednik Atletskog… »
Zlatna Angelina Topić stigla u Beograd, pa poručila: "Ovo je bila najteža borba u mojoj karijeri, hvala svima"

Zlatna Angelina Topić stigla u Beograd, pa poručila: "Ovo je bila najteža borba u mojoj karijeri, hvala svima"

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Srbija je ponosna na mladu atletičarku Angelinu Topić koja je uspela da postane prvakinja sveta na juniorskom prvenstvu u Limi. Ona je preskočila 191 centimetar i tako došla do jedine medalje koja joj je nedostajala u juniorskoj… »
Jevrosimović dočekao zlatnu Angelinu Topić: "Skupila je snagu, stisla zube i osvojila medalju"

Jevrosimović dočekao zlatnu Angelinu Topić: "Skupila je snagu, stisla zube i osvojila medalju"

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Veliki uspeh ostvarila je srpska atletika u Limi, na Svetskom juniorskom prvenstvu pošto je Angelina Topić postala svetski prvak u skoku uvis, dok je Luka Bošković osvojio srebro. Posle novog ogromnog uspeha osvajači medalja su stigli… »
Srpsko čudo Angelina Topić otkrila sve detalje: Nije mogla da hoda, evo kako se pripremala i osvojila zlato

Srpsko čudo Angelina Topić otkrila sve detalje: Nije mogla da hoda, evo kako se pripremala i osvojila zlato

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Srpska atletksa heroina Angelina Topić postala je svetski prvak u skoku uvis pošto je na Svetskom juniorskom prvenstvu u Limi bila najbolja i osvojila zlatnu medalju. Zanimljivo, pre samo nekoliko nedelja Angelina je doživela teško… »
Vučić čestitao Angelini Topić osvajanje zlatne medalje u skoku uvis

Vučić čestitao Angelini Topić osvajanje zlatne medalje u skoku uvis

RTV pre 16 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas atletičarki Angelini Topić osvajanje zlatne medalje na juniorskom Svetskom prvenstvu u atletici u disciplini skok uvis. ''Naša Angelina Topić je još jednom dokazala da je zlatna… »
"Za tebe je samo nebo granica" Predsednik Vučić čestitao Angelini Topić osvajanje zlatne medalje

"Za tebe je samo nebo granica" Predsednik Vučić čestitao Angelini Topić osvajanje zlatne medalje

Kurir pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je srpskoj atletičarki Angelini Topić na osvajanju zlatne medalje na Svetskom prvenstvu u atletici za juniore. "Naša Angelina Topić je još jednom dokazala da je zlatna! Najbolja na svetu na juniorskom… »
Predsednik Vučić moćnim rečima čestitao Angelini Topić na svetskom zlatu: "Za tebe je samo nebo granica"

Predsednik Vučić moćnim rečima čestitao Angelini Topić na svetskom zlatu: "Za tebe je samo nebo granica"

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Mlada srpska atletičarka, Angelina Topić osvojila je zlatnu medalju na juniorskom Svetskom prvenstvu u atletici, koje je održano u Limi. Zlatna Angelina, koja je pre nekoliko nedelja morala da odustane od finala Olimpijskih igara u… »

Vesti dana »