Povezane vesti

Ovo je prava istina o koncertu "Bijelog dugmeta" i oemi "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo": Isplivao snimak posle priča da…

Ovo je prava istina o koncertu "Bijelog dugmeta" i oemi "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo": Isplivao snimak posle priča da…

Blic pre 16 dana
Bend "Bijelo dugme" održao je koncert u Splitu, gde su izveli svoje najveće hitove, a izvođenje Alena Islamovića izazvalo je veliku pažnju javnosti. Naime, mnogobrojnih pesama na red je došla jedna posebna "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo" koju… »
Splićani izviždali moja Jugoslavijo, Alen dobio jezive pretnje: A ne znaju da je nastala u njihovom gradu, napisao je ovaj…

Splićani izviždali moja Jugoslavijo, Alen dobio jezive pretnje: A ne znaju da je nastala u njihovom gradu, napisao je ovaj…

Kurir pre 16 dana
Legendarni jugoslovenski bend " Bijelo dugme" održao je koncert u Splitu, gde su pevali svoje najveće hitove, a pesma "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo", koju je otpevao Alen Islamović, napravila je pometnju u celoj Hrvatskoj. Dok se orila pesma sa… »
Alen Islamović prima užasne pretnje iz Hrvatske! U strahu je za sebe i porodicu: Namerili su se na pogrešnu osobu, ne dao…

Alen Islamović prima užasne pretnje iz Hrvatske! U strahu je za sebe i porodicu: Namerili su se na pogrešnu osobu, ne dao…

Kurir pre 16 dana
Pevač Alen Islamović našao se u problemima nakon što je na koncertu u Splitu s grupom Bijelo dugme otpevao pesmu "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo", na kojoj ga je publika u glas pratila. Udruženje zagrebačkih branitelja Vukovara zbog toga je… »
"Petokraka je znak zla i okupacije": Teške reči Domovinskog pokreta nakon koncerta Bijelog dugmeta FOTO

"Petokraka je znak zla i okupacije": Teške reči Domovinskog pokreta nakon koncerta Bijelog dugmeta FOTO

B92 pre 16 dana
Istaknuta zastava SFRJ na koncertu Bijelog dugmeta u Splitu, izazvala je veliku pažnju. "Simboli koji vređaju osećaje osamdeset posto građana ove države moraju biti zakonom sankcionisani", stoji u objavi Domovinskog pokreta koju potpisuje Josip… »
Oglasio se Alen Islamović nakon zahteva da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku

Oglasio se Alen Islamović nakon zahteva da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku

B92 pre 16 dana
Koncert Bijelog dugmeta i pevanje jedne njihove pesme u Splitu, izazavali su veliku pažnju. Grupa Bijelo dugme imala je koncert u Splitu, na kom je, između ostalih, otpevala i jedan od velikih hitova "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo", dok je na… »
"Neka se obrate njemu": Oglasio se Alen Islamović nakon što je pokrenuta peticija da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku

"Neka se obrate njemu": Oglasio se Alen Islamović nakon što je pokrenuta peticija da mu se zabrani ulazak u Hrvatsku

Blic pre 16 dana
Bijelo dugme sinoč je nastupilo u Splitu, a nakon što je Alen Islamović izveo pesmu "Pljuni i zapjevaj moja Jugoslavijo" nastao je pravi haos. Udruženje zagrebački dragovoljci branitelji Vukovara, a nakon njih i splitski ogranak Domovinskog pokreta… »

Vesti dana »