Povezane vesti

Piksi pričao o otkazima, problemima sa povredama i spektaklu sa Španijom: „Ako nađete bezgrešnog, odmah ga dovedite…

Piksi pričao o otkazima, problemima sa povredama i spektaklu sa Španijom: „Ako nađete bezgrešnog, odmah ga dovedite…

Nova pre 16 dana
: Srbija u četvrtak počinje novi ciklus Lige nacija, a prvi rival će biti evropski prvak Španija na "Marakani" od 20.45. Tim povodom je zvaničnu konferenciju održao i selektor Srbije Dragan Stojković Piksi. On se prvo osvrnuo na učinaknašeg tima… »
Piksi: Niko nije precrtan, pitajte igrače da li ima problema

Piksi: Niko nije precrtan, pitajte igrače da li ima problema

Sport klub pre 16 dana
Septembar – vreme za reprezentativni fudbal. I to četvrti ciklus Lige nacija. Orlove u četvrtak očekuje meč sa Španijom, na stadionu „Rajko Mitić“, za nedelju zakazan je duel sa Danskom, u Kopenhagenu. Selektor Srbije, Dragan Stojković… »
Trojica odbili Srbiju, oglasio se selektor Stojković: "Pitajte njih što nisu tu, ne uzbuđuje me previše"

Trojica odbili Srbiju, oglasio se selektor Stojković: "Pitajte njih što nisu tu, ne uzbuđuje me previše"

Mondo pre 16 dana
Selektor Dragan Stojković Piksi održao konferenciju povodom novog okupljanja reprezentacije Srbije. Selektor Dragan Stojković Piksi održao konferneciju koja je trajala više od 70 minuta, a na kojoj je govorio o Španiji, podmlađivanju… »
Piksi: "O bivšima sve najbolje"; "Hteli da naprave alkoholičara od mene" VIDEO

Piksi: "O bivšima sve najbolje"; "Hteli da naprave alkoholičara od mene" VIDEO

B92 pre 16 dana
Selekor fudbalske reprezntacija Srbije Dragan Stojković Piksi na opširan način govorio je od svim dešavanjiima u nacionalnom timu pred mečeve Lige nacija. Stojković se prvo osvrnuo na EURO, a teme su bile brojne - od izmenjenog tima, odlukama i… »
Piksi više neće da ćuti! Evo šta je selektor Srbije rekao o bojkotu reprezentacije i tuči na Evropskom prvenstvu

Piksi više neće da ćuti! Evo šta je selektor Srbije rekao o bojkotu reprezentacije i tuči na Evropskom prvenstvu

Večernje novosti pre 16 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se medijima uoči početka Lige nacija i utakmice sa Španijom petog septembra na Marakani. FOTO: Tanjug/Nemanja Jovanović/BG - Na meni je da pripremim ekipu kako treba. Naša… »
UŽIVO - Piksi: "Uvek biram da budem vređan, nego da vređam!"

UŽIVO - Piksi: "Uvek biram da budem vređan, nego da vređam!"

Sportske.net pre 16 dana
Na konferenciji za novinare pred utakmici u Ligi nacija protiv reprezentacije Španije pojavio se Dragan Stojković Piksi, selektor našeg nacionalnog tima. Prvo je želeo da govori o Evropskom prvenstvu. "Osećam obavezu da se vratimo na EP i na ono što… »
Piksi objasnio izostanke Sergeja, Vanje, Mitra i Vlahovića!

Piksi objasnio izostanke Sergeja, Vanje, Mitra i Vlahovića!

Sportske.net pre 16 dana
Na konferenciji za novinare pred utakmici u Ligi nacija protiv reprezentacije Španije pojavio se Dragan Stojković Piksi, selektor našeg nacionalnog tima. Nakon uvodnog dela, odgovarao je na pitanja. "Treneri su izloženi kritikama. Ja se ne bojim… »
Piksi: "Igra za klub, a ne za reprezentaciju? To pitajte njih"

Piksi: "Igra za klub, a ne za reprezentaciju? To pitajte njih"

B92 pre 16 dana
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi je govorio o otkazima u reprezentaciji. Stojković je objasnio zašto nije pozvao Filipa Kostića i zašto nema Nemanje Radonjića na spisku. "Kako da zovem Kostića kad nema klub, kako da zovem Radonjića kad… »
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos konferencije Dragana Stojkovića Piksija pred Ligu nacija

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos konferencije Dragana Stojkovića Piksija pred Ligu nacija

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Gotovo je Evropsko prvenstvo, sada je vreme da počnu i takmičenja u Ligi nacija, a Srbija će svoj aprva dva meča igrati protiv Španije u Beogradu, te protiv Danske na njihovom terenu. Pred ove mečeve će se obratiti i selektor Dragan… »

Vesti dana »