Povezane vesti

Stojković: Odgovoran sam za neuspeh na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj (video)

Stojković: Odgovoran sam za neuspeh na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj (video)

Sportski žurnal pre 16 dana
Selekrtor Srbije istakao da će uraditi sve da ispravi greške. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković preuzeo je danas odgovornost za neuspeh na Evropskom prvenstvu i istakao da će i on i igrači učiniti sve da isprave greške iz… »
Selektor Srbije pred Španiju i dansku Stojković: Niko nije otpisan; odgovornost preuzimam na sebe; Fali nam nešto da…

Selektor Srbije pred Španiju i dansku Stojković: Niko nije otpisan; odgovornost preuzimam na sebe; Fali nam nešto da…

Dnevnik pre 16 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi oddržao je konferenciju za medije pred mečeve Lige nacija protiv Španije i Danske. Poruka za kraj - Veliki praznik fudbala predstoji. Za srpski fudbal jedna jesen koja je bogata… »
Stojković: "Želeli su da me naprave na alkoholičara, a ja ga ne koristim"

Stojković: "Želeli su da me naprave na alkoholičara, a ja ga ne koristim"

Sportske.net pre 16 dana
Na konferenciji za novinare pred utakmici u Ligi nacija protiv reprezentacije Španije pojavio se Dragan Stojković Piksi, selektor našeg nacionalnog tima. Nakon uvodnog dela gde je analizirao EP, odgovarao je na pitanja. Verovatno su najzanimljivija… »
Holanđanin Serdar Gozubujuk sudi meč Srbija – Španija u Ligi nacija

Holanđanin Serdar Gozubujuk sudi meč Srbija – Španija u Ligi nacija

Politika pre 15 dana
NION – Holandski sudija Serdar Gozubujuk biće glavni arbitar na meču između Srbije i Španije u Ligi nacija, saopšteno je iz Evropske fudbalske unije (UEFA). Njegovi pomoćnici biće takođe Holanđani Ervin Zajnstra i Johan Balder, dok je UEFA za… »
Piksi: Ne konzumiram alkohol! Vanja se nije tukao u Nemačkoj

Piksi: Ne konzumiram alkohol! Vanja se nije tukao u Nemačkoj

Sportski žurnal pre 15 dana
Dragan Stojković održao konfrenciju za medije. Čitao je Piksi svakakve napise o njemu, juče je hteo da skrene pažnju na ono što ga je pogodilo. - Neko je želeo da me napravi alkoholičarem, što je apsurd i tu vrstu izražavanja to ne mogu da… »
Stojković: Ako neko želi da me vređa, neka nastavi, činim sve da našu reprezentaciju i fudbal štitim (video)

Stojković: Ako neko želi da me vređa, neka nastavi, činim sve da našu reprezentaciju i fudbal štitim (video)

Politika pre 15 dana
Fudbaleri Srbije počeli su danas sa pripremama za mečeve sa Španijom i Danskom u Ligi nacija. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković preuzeo je danas odgovornost za neuspeh na Evropskom prvenstvu i istakao da će i on i igrači… »
UEFA odlučila: Evo ko sudi Srbiji protiv Španije – dobro ga poznajete

UEFA odlučila: Evo ko sudi Srbiji protiv Španije – dobro ga poznajete

Dnevnik pre 16 dana
Kako se bliži početak novog izdanja Lige nacija, Evropska fudbalska federacija (UEFA) je delegirala sudije za utakmice prvog kola. Posebnu pažnju domaće javnosti privukla je informacija da će pravdu u duelu između Srbije i Španije. Glavni sudija… »
UEFA odlučila: Evo ko sudi Srbiji protiv Španije - dobro ga poznajete

UEFA odlučila: Evo ko sudi Srbiji protiv Španije - dobro ga poznajete

B92 pre 16 dana
Kako se bliži početak novog izdanja Lige nacija, Evropska fudbalska federacija (UEFA) je delegirala sudije za utakmice prvog kola. Posebnu pažnju domaće javnosti privukla je informacija da će pravdu u duelu između Srbije i Španije. Glavni sudija… »
Ko je određen za glavnog sudiju utakmice Srbija – Španija?

Ko je određen za glavnog sudiju utakmice Srbija – Španija?

Danas pre 16 dana
Holanđanin Serdar Gozubujuk biće glavni sudija utakmice Srbija – Španija u Ligi nacija, saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA). Njegovi pomoćnici biće takođe Holanđani Ervin Zajnstra i Johan Balder, dok je UEFA za četvrtog sudiju odredila… »
Zašto su Mitrović, Sergej i Vlahović odbili Srbiju? Piksi šokirao odgovorom: Pitajte njih...

Zašto su Mitrović, Sergej i Vlahović odbili Srbiju? Piksi šokirao odgovorom: Pitajte njih...

Kurir pre 16 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi danas je održao konferenciju za medije pred mečeve Lige nacija protiv Španije i Danske. Velikih problema sa sastavom tima imao je Dragan Stojković Piksi. Neki fudbaleri poput Dušana… »
Gozubujuk sudi meč Srbija - Španija u Ligi nacija

Gozubujuk sudi meč Srbija - Španija u Ligi nacija

Sportski žurnal pre 16 dana
UEFA odredila holandski tim da deli pravdu u četvrtak. Holandski sudija Serdar Gozubujuk biće glavni arbitar na meču između Srbije i Španije u Ligi nacija, saopšteno je iz Evropske fudbalske unije (UEFA). Njegovi pomoćnici biće takođe Holanđani… »
Holanđanin Serdar Gozubujuk sudi meč Srbija – Španija u LN

Holanđanin Serdar Gozubujuk sudi meč Srbija – Španija u LN

Sport klub pre 16 dana
Utakmica prvog kola grupe 4 "A" dizivije Lige nacija između Srbije i Španije biće odigrana 5. septembra od 20,45 časova na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu. Holandski sudija Serdar Gozubujuk biće glavni arbitar na meču između Srbije i Španije u… »
Holanđani sude Španiji i Srbiji

Holanđani sude Španiji i Srbiji

Sportske.net pre 16 dana
Srbija 5. septembra na stadionu "Rajko Mitić" dočekuje Španiju u prvom meču Lige nacija grupe A4, a poznato je i ko će deliti pravdu na tom duelu. Biće to Holanđanin Serdar Gozubujuk. Njemu će pomagati sunarodnici Ervin Zajnstra i Johan Balder, a… »
UEFA odredila sudije za meč Srbije i Španije

UEFA odredila sudije za meč Srbije i Španije

B92 pre 16 dana
UEFA je delegirala sudije za meč prvog kola grupe 4 "A" divzije Lige nacija između Srbije i Španije. Pomenuta utakmica biće odigrana 5. septembra od 20 časova i 45 minuta na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu. Pravdu na tom meču deliće holandski… »
Serdar "orlovima" sreću deli! UEFA odredila sudiju za meč Srbija - Španija

Serdar "orlovima" sreću deli! UEFA odredila sudiju za meč Srbija - Španija

Večernje novosti pre 16 dana
Holandski sudija Serdar Gozubujuk biće glavni arbitar na meču između Srbije i Španije u Ligi nacija, saopšteno je iz Evropske fudbalske unije (UEFA). FOTO: FSS Njegovi pomoćnici biće takođe Holanđani Ervin Zajnstra i Johan Balder, dok je UEFA za… »
Dragan Stojković pred utakmicu sa Španijom: Sve loše neka pripada meni, igrače ne treba dirati

Dragan Stojković pred utakmicu sa Španijom: Sve loše neka pripada meni, igrače ne treba dirati

Danas pre 16 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije u četvrtak započinje takmičenje u elitnoj grupi Lige nacija, a prvi rival će joj biti evropski šampion – selekcija Španije. Utakmica se igra u četvrtak, 5. septembra, na stadionu „Rajko Mitić“ od 20.45… »
Piksi: Nikog nisam otpisao

Piksi: Nikog nisam otpisao

Sportski žurnal pre 16 dana
Selektor istakao da nema tihog bojkota igrača. Selektor Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da nijednom fudbaleru nisu zatvorena vrata reprezentacije i dodao da nema nikakvog "tihog bojkota" igrača. Fudbaleri Srbije okupili su se danas u Staroj… »
Zašto igrač igra za klub, a ne za reprezentaciju?! Evo šta je Piksi imao da kaže povodom toga! (video)

Zašto igrač igra za klub, a ne za reprezentaciju?! Evo šta je Piksi imao da kaže povodom toga! (video)

Hot sport pre 16 dana
„Nisam istražitelj, nisam ni video izjavu da je neko rekao da neće da igra za reprezentaciju zbog toga i toga.“ Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković, dao je objašnjenje u vezi sa nepozivanjem određenih igrača u nacionalni… »
Piksi o konstantnim prozivkama: „Neko hoće da me napravi alkoholičarem!“ (foto+video)

Piksi o konstantnim prozivkama: „Neko hoće da me napravi alkoholičarem!“ (foto+video)

Hot sport pre 16 dana
„Ja nisam pristalica alkohola, ja ga ne konzumiram, ali nemam protiv pored ljudi koje to rade.“ Fudbalska reprezentacija Srbije zakazala je nastupe u A diviziji Lige nacija za 5. i 9. septembar, kada će se suočiti sa Španijom i Danskom. U vezi sa… »
Piksi otvorio dušu kao nikada pre! Do sada neviđena konferencija selektora Srbije: Otkrivao tajne i grmeo pred sudar sa…

Piksi otvorio dušu kao nikada pre! Do sada neviđena konferencija selektora Srbije: Otkrivao tajne i grmeo pred sudar sa…

Kurir pre 16 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije pred mečeve Lige nacija protiv Španije i Danske i na njoj je otvorio dušu kao nikada pre. Otkrivao je tajne i grmeo pred sudar sa Špancima, a sva… »
Tuča vanje sa navijačem u Nemačkoj kafani? Piksi prvi put o toj temi! Evo šta kaže selektor o skandalu koji je uzdrmao…

Tuča vanje sa navijačem u Nemačkoj kafani? Piksi prvi put o toj temi! Evo šta kaže selektor o skandalu koji je uzdrmao…

Kurir pre 16 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije nije se proslavila na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, pošto su Orlovi grupnu fazu okončali na poslednjem mestu na tabeli. O neuspehu u Nemačkoj danas je selektor Dragan Stojković Piksi ponovo govorio, na konferenciji… »
Da li je bilo tuče na Euru? Piksi progovorio o glasinama: Može neko da vas izvređa, ali preuveličano je!

Da li je bilo tuče na Euru? Piksi progovorio o glasinama: Može neko da vas izvređa, ali preuveličano je!

Mondo pre 16 dana
Dragan Stojković Piksi je govorio o navodnoj tuči koja se desila tokom Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Selektor Dragan Stojković Piksi je pred mečeve sa Španijom i Danskom u Ligi nacija govorio o greškama sa Evropskog prvenstva u Nemačkoj, a tema… »
Rezultat u Nemačkoj je bio loš, ja sam glavni krivac za to: Dragan Stojković govorio o Evropskom prvenstvu

Rezultat u Nemačkoj je bio loš, ja sam glavni krivac za to: Dragan Stojković govorio o Evropskom prvenstvu

Euronews pre 16 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije okuplja se ovog ponedeljka u Kući fudbala u Staroj Pazovi, a selektor Dragan Stojković je pre priče o novom ciklusu Lige nacija pričao o neuspehu na Evropskom prvenstvu. Iskusni stručnjak je još jednom izneo stav da… »
Piksi pred ligu nacija: „Rezultat koji smo napravili od mog dolaska je jako dobar!“ (foto+video)

Piksi pred ligu nacija: „Rezultat koji smo napravili od mog dolaska je jako dobar!“ (foto+video)

Hot sport pre 16 dana
„Odgovornost je moja za sve loše rezultate ili neuspeh, zato sam rekao i ponavljam. Igrače ne treba dirati, sve možete mene da pitate.“ Fudbalska reprezentacija Srbije narednih dana igraće mečeve u A diviziji Lige nacija, protiv Španije i… »
"Između toga da budem vređan i vređam - biram ovo prvo" Piksi ponovo o neuspehu na EP, otkrio je kako se nosi sa kritikama

"Između toga da budem vređan i vređam - biram ovo prvo" Piksi ponovo o neuspehu na EP, otkrio je kako se nosi sa kritikama

Kurir pre 16 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, danas se obratio novinarima pred mečeve Lige nacija protiv Španije i Danske. Na početku svog izlaganja, Piksi je govorio o neuspehu Orlova na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. - Osećam… »
"Nisam kritikovao igrače, niti ću!" Selektor Stojković o neuspehu na Evropskom prvenstvu

"Nisam kritikovao igrače, niti ću!" Selektor Stojković o neuspehu na Evropskom prvenstvu

Mondo pre 16 dana
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je još jednom o Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je pred novinarima o učinku Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. "Orlovi" su ispali u grupnoj fazi… »
Piksi progovorio o uvredama na svoj račun: "Ako neko ima zadovoljstvo da to radi... Ja sam najodgovorniji"

Piksi progovorio o uvredama na svoj račun: "Ako neko ima zadovoljstvo da to radi... Ja sam najodgovorniji"

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Srbije narednih dana igraće mečeve u A diviziji Lige nacija, protiv Španije i Danske. Orlovi će prvo 5. septembra dočekati Špance, a onda će četiri dana kasnije gostovati Danskoj, a tim povodom, selektor… »
"Zamislite tu neozbiljnost da stavim te igrače...": Piksi posebno istakao dva reprezentativca

"Zamislite tu neozbiljnost da stavim te igrače...": Piksi posebno istakao dva reprezentativca

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Srbije igraće u A diviziji Lige nacija narednih dana, pošto će prvo 5. septembra dočekati Španiju, a onda četiri dana kasnije gostovati Danskoj. Tim povodom, selektor Dragan Stojković Piksi održao je… »
Pitali smo Piksija da li ga igrači bojkotuju: “Ovo je jedina istina, a za ostalo pitajte njih”

Pitali smo Piksija da li ga igrači bojkotuju: “Ovo je jedina istina, a za ostalo pitajte njih”

Telegraf pre 16 dana
Fudbaleri Srbije igraće u A diviziji Lige nacija protiv Španije i Danske narednih dana, a tim povodom selektor Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije u Staroj Pazovi. Upitali smo tom prilikom Piksija i za brojne otkaze igrača, i da… »
"To se dešava, na ulici vas neko izvređa...": Pitali smo Piksija o tuči Vanje Milinković Savića u Minhenu

"To se dešava, na ulici vas neko izvređa...": Pitali smo Piksija o tuči Vanje Milinković Savića u Minhenu

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Fudbalsku reprezentaciju Srbije narednih dana očekuju mečevi u A diviziji Lige nacija protiv Španije i Danske, a tim povodom, selektor Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije u Kući fudbala u Staroj Pazovi. Orlovi će… »
“Hteli su da naprave alkoholičara od mene”: Piksi o prozivkama na njegov račun da voli da popije

“Hteli su da naprave alkoholičara od mene”: Piksi o prozivkama na njegov račun da voli da popije

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Srbije odigraće 5. i 9. septembra mečeve A divizije Lige nacija protiv Španije i Danske. Tim povodom, selektor Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije, gde je govorio o mnogim temama. Jedna od… »

Vesti dana »