Povezane vesti

Igrač Reala zbog povrede ne igra za Francusku

Igrač Reala zbog povrede ne igra za Francusku

B92 pre 16 dana
Francuski reprezentativac Ferlan Mendi propustiće zbog povrede mečeve protiv Italije i Belgije u Ligi nacija, saopštio je danas selektor francuske fudbalske reprezentacije Didije Dešan. Mendi je član Real Madrida, a propustiće duele protiv Italije i… »
Problemi za Ančelotija - vezista van terena osam nedelja

Problemi za Ančelotija - vezista van terena osam nedelja

B92 pre 15 dana
Fudbaler Reala Dani Sebaljos odsustvovaće do osam nedelja van terena zbog povrede skočnog zgloba, prenose španski mediji. Sebaljos se povredio na jučerašnjem meču četvrtog kola La Lige protiv Betisa (2:0). On je zbog povrede zamenjen u 65. minutu… »
Fudbaler Reala Dani Sebaljos zbog povrede pauzira do osam nedelja

Fudbaler Reala Dani Sebaljos zbog povrede pauzira do osam nedelja

Politika pre 15 dana
MADRID – Fudbaler Reala Dani Sebaljos odsustvovaće do osam nedelja sa terena zbog povrede skočnog zgloba, prenose danas španski mediji. Sebaljos se povredio na jučerašnjem meču četvrtog kola La Lige protiv Betisa (2:0). On je zbog povrede… »
Mbape: Srećan sam u Realu, važno je da smo pobedili Betis

Mbape: Srećan sam u Realu, važno je da smo pobedili Betis

Politika pre 15 dana
Fudbaler Reala i francuski reprezentativac Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Betisa i dodao da može da igra na tri pozicije u napadu, prenose španski mediji. Real je u nedelju na svom terenu pobedio Betis 2:0 u meču četvrtog… »
Francuski fudbaler Ferlan Mendi zbog povrede propušta mečeve protiv Italije i Belgije

Francuski fudbaler Ferlan Mendi zbog povrede propušta mečeve protiv Italije i Belgije

Politika pre 15 dana
PARIZ – Francuski fudbalski reprezentativac Ferlan Mendi propustiće zbog povrede mečeve protiv Italije i Belgije u Ligi nacija, saopštio je danas selektor „trikolora” Didije Dešan, preneo je zvanični sajt FFF. Mendi je član Reala, a… »
Francuska bez Mendija na Italiju i Belgiju

Francuska bez Mendija na Italiju i Belgiju

Sportski žurnal pre 15 dana
Levi bek Real Madrida povredio potkolenicu u meču s Betisom. Ferland Mendi će zbog povrede potkolenice propustiti mečeve u Ligi nacija s Italijom 6. septembra u Parizu i tri dana kasnije s Belgijom u Lionu, saopštio je selektor Didije Dešan i preneo… »
Selektor Dešan ne može da računa na njega: Francuski fudbaler zbog povrede propušta mečeve u Ligi nacija

Selektor Dešan ne može da računa na njega: Francuski fudbaler zbog povrede propušta mečeve u Ligi nacija

Večernje novosti pre 16 dana
Francuski fudbalski reprezentativac, Ferlan Mendi propustiće zbog povrede mečeve protiv Italije i Belgije u Ligi nacija, saopštio je selektor "trikolora" Didije Dešan, preneo je zvanični sajt Francuske fudbalske federacije (FFF). Foto: Profimedia… »
Dani Sebaljos zbog povrede pauzira do osam nedelja

Dani Sebaljos zbog povrede pauzira do osam nedelja

Sport klub pre 16 dana
Sebaljos je ove sezone odigrao tri meča za madridski klub. Fudbaler Reala Dani Sebaljos odsustvovaće do osam nedelja van terena zbog povrede skočnog zgloba, prenose danas španski mediji. Sebaljos se povredio na jučerašnjem meču četvrtog kola La… »
Mendi zbog povrede propušta mečeve protiv Italije i Belgije

Mendi zbog povrede propušta mečeve protiv Italije i Belgije

Sport klub pre 16 dana
Francuski reprezentativac Ferlan Mendi propustiće zbog povrede mečeve protiv Italije i Belgije u Ligi nacija, saopštio je selektor "trikolora" Didije Dešan, preneo je zvanični sajt FFF. Mendi je član Reala, a propustiće duele protiv Italije i… »
Sebaljos zbog povrede pauzira do osam nedelja

Sebaljos zbog povrede pauzira do osam nedelja

B92 pre 16 dana
Fudbaler Reala Dani Sebaljos odsustvovaće do osam nedelja van terena zbog povrede skočnog zgloba, prenose španski mediji. Sebaljos se povredio na jučerašnjem meču četvrtog kola La Lige protiv Betisa (2:0). On je zbog povrede zamenjen u 65. minutu… »
Mbape odgovorio kritičarima! U pravom trenutku na pravom mestu

Mbape odgovorio kritičarima! U pravom trenutku na pravom mestu

Večernje novosti pre 16 dana
Francuski igrač Kilijan Mbape, koji je u nedelju uveče postigao dva gola u utakmici Real Madrida i Betisa, izrazio je zadovoljstvo postignutim golovima, dodajući da je potrebno da se u potpunosti prilagodi svom novom timu Real Madridu, preneli su danas… »
Mbape: Mogu bolje, davao sam golove i tako ću nastaviti

Mbape: Mogu bolje, davao sam golove i tako ću nastaviti

Sport klub pre 16 dana
Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu Betis sa 2:0, u meču četvrtog kola španske Primere. Dvostruki strelac za Real bio je Mbape u 67. i 75. minutu. Francuski igrač Kilijan Mbape, koji je u nedelju uveče postigao dva gola u utakmici Real… »
Embape "probio led", pa poručio: "Biće golova!"

Embape "probio led", pa poručio: "Biće golova!"

Sportske.net pre 16 dana
Francuski igrač Kilijan Mbape, koji je u nedelju uveče postigao dva gola u utakmici Real Madrida i Betisa, izrazio je zadovoljstvo postignutim golovima, dodajući da je potrebno da se u potpunosti prilagodi svom novom timu Real Madridu, preneli su danas… »
Mbape: Srećan sam u Realu, važno je da smo pobedili Betis

Mbape: Srećan sam u Realu, važno je da smo pobedili Betis

Vesti online pre 16 dana
Fudbaler Reala i francuski reprezentativac Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Betisa i dodao da može da igra na tri pozicije u napadu, prenose španski mediji. Real je u nedelju na svom terenu pobedio Betis 2:0 u meču četvrtog… »
Mbape: "Gol na 'Bernabeuu' je nešto što sam sanjao" VIDEO

Mbape: "Gol na 'Bernabeuu' je nešto što sam sanjao" VIDEO

B92 pre 16 dana
Posle tri kola posta i žestokog pritiska, Kilijan Mbape je konačno postigao prvenac u dresu Real Madrida u LaLigi. I to ne jednom, nego dvaput je Francuz bio precizan u duelu protiv Betisa i to na "Santjago Bernabeu". "Ovo je trenutak o kojem sam dugo… »
Real teško osvaja bodove Mbape: Srećan sam u Realu, važno je da smo pobedili

Real teško osvaja bodove Mbape: Srećan sam u Realu, važno je da smo pobedili

Dnevnik pre 16 dana
MADRID: Fudbaler Reala i francuski reprezentativac Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Betisa i dodao da može da igra na tri pozicije u napadu, prenose španski mediji. Real je u nedelju na svom terenu pobedio Betis 2:0 u meču… »
Mbape: Moram da učim od Vinisijusa

Mbape: Moram da učim od Vinisijusa

Sportski žurnal pre 16 dana
Francuz istakao da može da igra na tri pozicije. Fudbaler Reala i francuski reprezentativac Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Betisa i dodao da može da igra na tri pozicije u napadu, prenose španski mediji. Real je u nedelju na… »

Vesti dana »