Povezane vesti

"Osećao sam se potlačeno": Progovorio tinejdžer koji je ubio porodicu u Milanu, komšije u šoku zbog jezivih scena: Jedna…

"Osećao sam se potlačeno": Progovorio tinejdžer koji je ubio porodicu u Milanu, komšije u šoku zbog jezivih scena: Jedna…

Blic pre 16 dana
Komšije Rikarda (17) koji je u pokolju u Milanu ubio svoju majku, oca i brata, šokirane su stravičnim zločinom koji se dogodio. Kažu da nikada nisu primetili probleme u toj porodici, kao i da su uvek izgledali srećno i skladno. Sam Rikardo je… »
"Osećao sam se potlačeno": Dečak (17) rekao da je ubio oca da bi osvetio majku i brata, na saslušanju se svi zaledili

"Osećao sam se potlačeno": Dečak (17) rekao da je ubio oca da bi osvetio majku i brata, na saslušanju se svi zaledili

Mondo pre 16 dana
Italijanski mediji su objavili šta je izjavio dečak koji je ubio celu porodicu u Italiji. "U svojoj porodici sam se osećao kao strano telo, potlačeno", pred tužiocem je kroz suze ovo izjavio 17-godišnji dečak Rikardo koji je u noći između… »
Tinejdžer (17) bez milosti ubio brata (12) dok je spavao: Otkriveni jezivi detalji pokolja u Milanu: Roditelji čuli vriske…

Tinejdžer (17) bez milosti ubio brata (12) dok je spavao: Otkriveni jezivi detalji pokolja u Milanu: Roditelji čuli vriske…

Blic pre 16 dana
Cela Italija je šokirana trostrukim ubistvom koji je počinio 17-godišnji tinejdžer, koji je u noći između subote i nedelje ubio svog oca Fabija (51), majku Danijelu (49) i mlađeg brata Lorenca (12 godina) u porodičnoj kući. Tinejdžer je priznao… »
Tinejdžer priznao zločin: Cela država u šoku

Tinejdžer priznao zločin: Cela država u šoku

B92 pre 16 dana
Cela Italija je šokirana trostrukim ubistvom koji je počinio 17-godišnji tinejdžer, koji je u noći između subote i nedelje ubio svog oca Fabija (51), majku Danijelu (49) i mlađeg brata Lorenca (12 godina) u porodičnoj kući. Tinejdžer je priznao… »
Izbo mlađeg brata i roditelje dok su spavali, pa priznao na ispitivanju: "Razmišljao sam o tome neko vreme"

Izbo mlađeg brata i roditelje dok su spavali, pa priznao na ispitivanju: "Razmišljao sam o tome neko vreme"

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Mladić Rikardo (17) iz Italije priznao je da je nožem ubio svoje roditelje i mlađeg brata (12) u gradu Paderno Dunjano, a na ispitivanju je pokušao da objasni šta ga je nateralo na takav zločin. "Ne postoji pravi razlog zašto sam ih… »

Vesti dana »