Povezane vesti
Dom zdravlja Kragujevac dobio sertifikat o akreditaciji
RTK 02.09.2024
Dom zdravlja Kragujevac dobio je sertifikat o akreditaciji u narednih sedam godina, što je ujedno i najduži period akreditacije jedne zdravstvene ustanove. Rešenje o izdavanju sertifikata direktoru kragujevačkog Doma zdravlja dr Vailiju Antiću uručio je… »
Dom zdravlja Kragujevac REAKREDITOVAN na sedam godina
InfoKG 02.09.2024
Dom zdravlja Kragujevac dobio je novu akreditaciju na periodu od sedam godina. Predstavnik Agencije za akreditaciju zdravstvenih ustanova Srbije, Vladimir Davkovski, uručio je direktoru Doma zdravlja Kragujevac, dr Vasiliju Antiću Rešenje o izdavanju… »
Vesti dana »
OTKRIVAMO Ovo je šema za novi Generalštab, pet ugovora umesto jednog: Ovako će izgledati novi kompleks i biće gotov za osam godina
Forbes pre 25 minutajoš 1 povezana
Na današnji dan: Rođeni Njegoš i Vladislav Ribnikar, teroristički napad u Parizu
Radio 021 pre 20 minutajoš 1 povezana
Nikola Jokić je košarkaški Bog: Srbin pregazio Bogdanovića i Hrvata, trener mu "nije dao" da sruši rekord
Telegraf pre 20 minutajoš 8 povezanih
Jutarnji prizemni mraz i maglu zameniće sunce, temperatura do 17 stepeni
RTS pre 1 satjoš 5 povezanih



