Povezane vesti

Čitajte u “Vestima”: Uz svoj narod

Čitajte u “Vestima”: Uz svoj narod

Vesti online pre 15 dana
Srbija će nastaviti da pomaže Republiku Srpsku koliko god može, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na otvaranju novoizgrađenog Doma zdravlja Srbija u Stanarima kod Doboja i istakao da je obaveza Srbije da bude uz svoj narod u RS i kada je… »
Vučić: Srbija će uvek biti garant mira i poštovanja Dejtonskog sporazuma, ali i opstanka Republike Srpske

Vučić: Srbija će uvek biti garant mira i poštovanja Dejtonskog sporazuma, ali i opstanka Republike Srpske

Politika pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Stanarima u blizini Doboja, gde je otvoren novoizgrađeni Dom zdravlja "Srbija", da je obaveza Srbije da bude uz svoj narod u Republici Srpskoj i kada je lepo i kada je teško. Vučić je zahvalio na… »
Vučić: "Sa Makronom sam razgovarao do četiri ujutru. Trudim se da pravim mostove, zato me više i poštuju"

Vučić: "Sa Makronom sam razgovarao do četiri ujutru. Trudim se da pravim mostove, zato me više i poštuju"

B92 pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Stanarima da tokom posete francuskog predsednika Emanuela Makrona situacija u BiH nije bila među najvažnijim temama razgovora. Vučić je u Stanarima u blizini Doboja, gde je otvoren novoizgrađeni… »
„Srbija doživela preporod pod Vučićem, koji vodi miroljubivu politiku“: Dodik sa predsednikom Srbije

„Srbija doživela preporod pod Vučićem, koji vodi miroljubivu politiku“: Dodik sa predsednikom Srbije

Danas pre 16 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da Srbija stoji iza Dejtonskog sporazuma i njegov je garant, što RS olakšava političku borbu. „Mi ne želimo drugačije da bude“, rekao je Dodik novinarima u Stanarima kod Doboja, gde je danas… »
Vučić u Stanarima: Imao sam mnogo važnih poseta i putovanja, ali se uvek najbolje osećam sa svojim narodom

Vučić u Stanarima: Imao sam mnogo važnih poseta i putovanja, ali se uvek najbolje osećam sa svojim narodom

Euronews pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao novinarima, posle otvaranja Doma zdravlja u Stanarima, da je imao mnogo važnih poseta i odlazaka u posete evropskim i svetskim liderima, ali da se nekako uvek najbolje oseća kada je sa svojim narodom i sa… »

Vesti dana »