Povezane vesti

Ljubomir je mladi lekar, imao je ponude za inostranstvo, ali ih sve odbio i iz Beograda se vratio u rodni kraj! "Zadovoljan sam…

Ljubomir je mladi lekar, imao je ponude za inostranstvo, ali ih sve odbio i iz Beograda se vratio u rodni kraj! "Zadovoljan sam…

Blic pre 18 dana
Iako bi mnogi pomislili da veliki broj mladih srpskih lekara sve češće trbuhom za kruhom odlazi u inostranstvo jer su tamo bolje plaćeni i više cenjeni, sve je više mladih stručnjaka koji to demantuju. Ljubomir Savić jedan je od onih koji su se… »
Imao sam ponude da odem u inostranstvo, ali sve sam ih odbio: Ljubomir je mladi specijalizant kardiohirurgije, iz Beograda se…

Imao sam ponude da odem u inostranstvo, ali sve sam ih odbio: Ljubomir je mladi specijalizant kardiohirurgije, iz Beograda se…

RINA pre 18 dana
Imao sam ponude da odem u inostranstvo, ali sve sam ih odbio: Ljubomir je mladi specijalizant kardiohirurgije, iz Beograda se vratio u rodni kraj i spreman da spasava živote ljudi - ovakvi momci su ponos Srbije (FOTO) Čačak – Iako bi mnogi pomislili… »

Vesti dana »