Povezane vesti

"Molila sam se u kasne sate, sve želje su otišle tebi " Kaća Živković se sinu se obratila emotivnim rečima: Dečače moj…

"Molila sam se u kasne sate, sve želje su otišle tebi " Kaća Živković se sinu se obratila emotivnim rečima: Dečače moj…

Kurir pre 17 dana
Pevačica Katarina Živković porodila se pre mesec dana i na svet donela dečaka, kojem je dala ime Stefan. Sada je ponosna mama na Instagramu objavila reči sinu koji je napunio mesec dana. - Sve rođendanske svećice, u kasne sate molitve, deteline sa… »
"Molila sam se za tebe u kasne sate": Katarina Živković na ivici suza, sinu se obratila emotivnim rečima: "Dečače moj…

"Molila sam se za tebe u kasne sate": Katarina Živković na ivici suza, sinu se obratila emotivnim rečima: "Dečače moj…

Blic pre 17 dana
Danas je mesec dana otkako se pevačica Katarina Živković porodila i na svet donela sina Stefana. Katarina je danas posebno emotivna, a nasledniku se na Instagramu obratila emotivnim rečima: - Sve rođendanske svećice, u kasne sate molitve, deteline… »
Slavlje u domu kaće Živković: Pevačica se oglasila i otkrila da je danas važan dan za nju i njenog sina

Slavlje u domu kaće Živković: Pevačica se oglasila i otkrila da je danas važan dan za nju i njenog sina

Blic pre 17 dana
Pevačica Katarina Živković porodila se 2. avgusta 2024. godine i na svet je donela sina Stefana. Kaća Živković sada se oglasila putem svog Instagram naloga i otkrila da je danas važan dan za nju jer je njen naslednik napunio mesec dana. - Danas… »

Vesti dana »