Povezane vesti

"Flertovala je dok smo bili u vezi" Stefan Karić izneo detalje raskida sa Jovanom Ljubisavljević: Samo sam se pokupio i…

"Flertovala je dok smo bili u vezi" Stefan Karić izneo detalje raskida sa Jovanom Ljubisavljević: Samo sam se pokupio i…

Kurir pre 21 dana
Jovana Ljubisavljević, bivša devojka Stefana Karića se udala za Bogdana Srejovića sa kojim čeka dete. Naime, Karić je sada, prvi put, izneo u javnost razlog raskida sa misicom. - Naš raskid je bio upravo zbog toga što je jedno veče flertovala sa… »
"Flertovala je sa njim, pokupio sam se i otišao": Stefan Karić otkrio šok detalje raskida sa misicom

"Flertovala je sa njim, pokupio sam se i otišao": Stefan Karić otkrio šok detalje raskida sa misicom

Mondo pre 21 dana
Jovana Ljubisavljević je nedavno stupila u brak sa Bogdanom Srejovićem, a njen bivši Stefan Karić sada je izneo nove detalje iz njihove veze. Prvi zvanični učesnik "Elite", Stefan Karić, danas se pojavio na sistematskom pregledu koji je obavezan za… »
"Flertovala je sa Bogdanom dok smo bili u vezi!" Karić otkrio šok detalje raskida sa misicom: "Video sam sve!"

"Flertovala je sa Bogdanom dok smo bili u vezi!" Karić otkrio šok detalje raskida sa misicom: "Video sam sve!"

Telegraf pre 21 dana
Preporučujemo. Prvi zvanični učesnik "Elite", Stefan Karić, danas se pojavio na sistematskom pregledu koji je obavezan za sve učesnike. Karić je okupljenim medijima dao izjavu, u kojoj se dotakao i bivše partnerke Jovane Ljubisavljević, koja se… »
"Flertovala je sa Bogdanom dok smo bili u vezi" Stefan Karić izneo šok detalje raskida sa Jovanom Ljubisavljević: "Ne mogu…

"Flertovala je sa Bogdanom dok smo bili u vezi" Stefan Karić izneo šok detalje raskida sa Jovanom Ljubisavljević: "Ne mogu…

Blic pre 21 dana
Jovana Ljubisavljević, bivša devojka Stefana Karića se udala za Bogdana Srejovića sa kojim čeka dete. Naime, Stefan Karić je sada, prvi put, izneo u javnost razlog raskida sa Jovanom Ljubisavljević. - Naš raskid je bio upravo zbog toga što je… »

Vesti dana »