Povezane vesti

„Nisam slabić, ja sam borac“: Bojan Tomović se oglasio iz bolnice FOTO

„Nisam slabić, ja sam borac“: Bojan Tomović se oglasio iz bolnice FOTO

Nova pre 16 dana
: Pevač Bojan Tomović ponovo je u bolnici zbog bipolarnog poremećaja od koga boluje već 12 godina. Bojan Tomović ponovo je završio u bolnici gde mu blagom strujom stimulisu mozak i hormone sreće kad antidepresivi više ne deluju, a pevac kaže da… »
Slikao rešetke na prozorima: Bojan Tomović se oglasio iz bolnice: "Sedim u jednom pariškom lokalu"

Slikao rešetke na prozorima: Bojan Tomović se oglasio iz bolnice: "Sedim u jednom pariškom lokalu"

Blic pre 16 dana
Bojan Tomović, popularni pevač koji je pričao da ima bipolarni poremećaj, hitno je hospitalizovan. Bojan Tomović oglasio se sada iz bolnice, a sada je slikao prozor sa rešetkama. - Sedim u jednom pariškom lokalu - napisao je on. - Nisam slabić jer… »
Bojan Tomović hitno hospitalizovan: Strujom mu stilumišu mozak, otkriveno šta posredi

Bojan Tomović hitno hospitalizovan: Strujom mu stilumišu mozak, otkriveno šta posredi

Mondo pre 16 dana
Populani izvođač je već najavio hospitalizaciju na svom profilu. Popularni pevač Bojan Tomović hitno je hospitalizovan prema pisanju domaćih medija. Prema dostupnim informacijama, njemu blagom strujom stimulišu mozak i hormone sreće kad… »
Bojan Tomović hitno hospitalizovan: "Nisam slabić, po peti put sam ovde"

Bojan Tomović hitno hospitalizovan: "Nisam slabić, po peti put sam ovde"

B92 pre 16 dana
Pevač Bojan Tomović završio je u bolnici. Bojanu Tomoviću blagom strujom stimulišu mozak i hormone sreće kad antidepresivi više ne deluju, a on se sada oglasio nakon što je hospitalizovan. "Nisam slabić jer sam po peti put u bolnici, nego borac… »

Vesti dana »