Povezane vesti

Srpskoj glumici čistačica ukrala ulogu i postala slavna: Nikada joj to nije oprostila, mučila je do svoje smrti

Srpskoj glumici čistačica ukrala ulogu i postala slavna: Nikada joj to nije oprostila, mučila je do svoje smrti

Mondo pre 16 dana
Smilja Zdravković bila je čistačica Narodnog pozorišta, a onda joj je pripala uloga u kultnom filmu "Majstori, majstori", i ostalo je bilo istorija. Smilja Zdravković je možda pred kamere stala samo jednom, ali to je bilo sasvim dovoljno da stekne… »
Našoj poznatoj glumici čistačica preotela ulogu i postala slavna: "Nikada mi to nije oprostila, do smrti me mučila"

Našoj poznatoj glumici čistačica preotela ulogu i postala slavna: "Nikada mi to nije oprostila, do smrti me mučila"

Blic pre 16 dana
Čistačica Narodnog pozorišta, Smilja Zdravković, proslavila se kao Keva u filmu "Majstori, majstori" u kom je sasvim slučajno zaigrala. Naime, ideju da ulogu čistačice da ženi koja se time zaista i bavi režiser i scenarista ovog ostvarenja Goran… »
Čistačica ukrala ulogu našoj čuvenoj glumici u kultnom filmu: Zablistala pa nestala "Nikada mi nije oprostila, do smrti me…

Čistačica ukrala ulogu našoj čuvenoj glumici u kultnom filmu: Zablistala pa nestala "Nikada mi nije oprostila, do smrti me…

Kurir pre 16 dana
Smilju Zdravković publika je zavolela kao Kevu u filmu "Majstori, majstori", a ona uopšte nije bila glumica i nije trebalo da igra. Ideju da ulogu čistačice da Smilji, Goran Marković je dobio od Bogdana Diklića, otkrili su glumac i reditelj na… »

Vesti dana »