Povezane vesti

Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predsedničkim izborima Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena… »
Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Politika pre 15 dana
VAŠINGTON – Bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predsedničkim izborima Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena… »
Tramp smatra da je imao sva prava da se meša u izborne rezultate 2020. godine

Tramp smatra da je imao sva prava da se meša u izborne rezultate 2020. godine

Glas Amerike pre 15 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp, koji se suočava sa federalnim i optužbama saveznih država zbog navodnog pokušaja da poništi poraz na izborima 2020. od predsednika Džoa Bajdena, tvrdi da je imao svako pravo da se meša u izbore. „Ko je čuo da… »
Tramp: Imao sam svako pravo da se mešam u izbore

Tramp: Imao sam svako pravo da se mešam u izbore

B92 pre 15 dana
Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena, smatra da je imao "apsolutno pravo" da se meša u izbore. "Ko je ikada čuo da možeš da… »
Tramp bez odgovora na pitanje da li bi prihvatio pobedu Kamale Haris

Tramp bez odgovora na pitanje da li bi prihvatio pobedu Kamale Haris

RTS pre 15 dana
Donald Tramp, republikanski kandidat na predsedničkim izborima 2024, u intervjuu za Foks njuz nije se izjasnio da li bi bezuslovno prihvatio rezultate izbora 5. novembra ako pobedi njegova demokratska rivalka Kamala Haris. Ali je insistirao na tome da je… »
Tramp: Imao sam pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Tramp: Imao sam pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Vesti online pre 16 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predsedničkim izborima Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena, smatra da je… »
Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

NIN pre 16 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predsedničkim izborima Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena, smatra da je… »
Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Tramp: Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Euronews pre 16 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predsedničkim izborima Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena, smatra da je… »
Tramp oštar Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Tramp oštar Imao sam apsolutno pravo da se mešam u izbore 2020. godine

Dnevnik pre 16 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predsedničkim izborima Donald Tramp, koji se suočava sa saveznim i državnim optužbama zbog navodnog pokušaja da poništi ishod izbora 2020. godine, kada je izgubio od Džozefa Bajdena, smatra da je… »

Vesti dana »