Povezane vesti

Oglasila se Goga Sekulić nakon što ju je udario auto: Otkrila u kakvom je stanju

Oglasila se Goga Sekulić nakon što ju je udario auto: Otkrila u kakvom je stanju

Nova pre 18 dana
: Pevačica Goga Sekulić doživela je nezgodu, kada ju je jutros, 2. septembra, udario automobil na pešačkom prelazu. Goga Sekulić je nakon nezgode odmah prevezena u Urgentni centar, gde su obavljeni svi potrebni pregledi. Ona se sada oglasila i… »
Goga Sekulić napustila bolnicu: "Pod stresom je, sva je zamotana", udario je auto, a evo kako se sakrila od svih po…

Goga Sekulić napustila bolnicu: "Pod stresom je, sva je zamotana", udario je auto, a evo kako se sakrila od svih po…

Blic pre 18 dana
Goga Sekulić, popularna pevačica doživela je nezgodu, kada ju je jutros, 2. septembra, udario automobil na pešačkom prelazu. Pevačica je napustila bolnicu, kako saznaje "Blic", te se nalazi u svom domu. Tragom ove informacije pozvali smo njenog… »
Oglasila se Goga Sekulić nakon nezgode koju je doživela

Oglasila se Goga Sekulić nakon nezgode koju je doživela

B92 pre 18 dana
Goga Sekulić doživela je nezgodu kada ju je udario automobil na pešačkom prelazu. "Dobro sam prošla. Udario me dostavljač kod nas u kraju. Bogu hvala nemam lomove ni krvarenja", rekla je Goga Sekulić za Telegraf. Podsetimo, na pevačicu je kolima… »
Oglasila se Goga Sekulić nakon što su je udarila kola! Pevačica otkrila u kakvom je stanju nakon nezgode: Udario me je...

Oglasila se Goga Sekulić nakon što su je udarila kola! Pevačica otkrila u kakvom je stanju nakon nezgode: Udario me je...

Kurir pre 18 dana
Pevačica Goga Sekulić doživela je nezgodu, kada ju je jutros, 2. septembra, udario automobil na pešačkom prelazu. Nju su odmah prevezli u Urgentni centar, gde su se obavili svi potrebni pregledi, a ona se sada oglasila i otkrila kako se oseća. -… »

Vesti dana »