Povezane vesti
Haos na trajektu u crnoj gori! Četvorica mladića divljački pretukla radnika (60) zbog parkinga, pa pobegla: U toku potraga
Kurir 02.09.2024
Nikšićanina M.G. (60), radnika Sektora za pomorski i priobalni prevoz JP Morsko dobro, napale su i teško povredile za sada nepoznate osobe, dok je on bio na dužnosti i obavljao posao redara na trajektnom pristaništu u Lepetanima. M.G. je zadobio teške… »
Potera za škodom ukrajinskih tablica! Izašli iz ovog auta i teško pretukli radnika trajektu u Lepetanima
Telegraf 02.09.2024
Preporučujemo. Tivatska policija intenzivno traga za, za sada, nepoznatim osobama koje su danas popodne napale i teško povredile radnika Sektora za pomorski i priobalni prevoz JP Morsko dobro, M.G. (60) iz Nikšića, dok je bio na dužnosti i obavljao posao… »
Policija traži "škodu" ukrajinskih tablica! Crna Gora na nogama, bokser unakazio čoveka pa pobegao
Mondo 02.09.2024
Crnogorska policija traga za nepoznatim osobama koje su pretukle muškarca koji je radio na trajektnom pristaništu u Lepetanima. Policija u Tivtu u Crnoj Gori traga za nepoznatim osobama koje su danas popodne napale i pretukle radnika Sektora za pomorski… »
Vesti dana »

Vučević u Dalju: Fondacija eparhije osečkopoljske i baranjske će dati snagu za očuvanje nacionalnog identiteta
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

U nesreći kod Sremske Mitrovice dve osobe poginule, 35 povređenih, mahom teže
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

"Ljudi ne treba da brinu": Vučić: "1. novembar će biti dan kao i svaki drugi"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane