Povezane vesti

"Luka je bio potpuno unakažen, ne znam kako da živimo s tom slikom u glavi" Policija pronašla telo pa porodici saopštili…

"Luka je bio potpuno unakažen, ne znam kako da živimo s tom slikom u glavi" Policija pronašla telo pa porodici saopštili…

Kurir pre 15 dana
Potraga za Beograđaninom Lukom Vuksanovićem (26), koji se od 26. avgusta vodio kao nestao posle saobraćajne nesreće koju je doživeo kod Mladenovca, juče je, nažalost, dobila tragičan epilog! Crne slutnje su se obistinile i Lukino telo je nađeno u… »
"Došli smo do auta, muzika je gruvala": Svedok Lukine nesreće izneo nove detalje - dozivali smo ga, bio je mrak

"Došli smo do auta, muzika je gruvala": Svedok Lukine nesreće izneo nove detalje - dozivali smo ga, bio je mrak

Mondo pre 14 dana
Pojavio se svedok nesreće u kojoj je učestvovao Luka iz Beograda koji je posle devet dana pronađen mrtav. "Auto je bio prazan, unutra nema nikoga, a muzika gruva na maksimumu. Vičemo: 'Alo, alo!', niko se ne javlja", kaže za "Blic" TV Aleksandar… »
"Čule su se kočnice, pa udarac... Prevrnuo se par puta" Pojavio se svedok Lukine nesreće: Vičem "Alo, alo", a muzika gruva

"Čule su se kočnice, pa udarac... Prevrnuo se par puta" Pojavio se svedok Lukine nesreće: Vičem "Alo, alo", a muzika gruva

Kurir pre 14 dana
"Auto je bio prazan, unutra nema nikoga, a muzika gruva na maksimumu. Vičemo: "Alo, alo!", niko se ne javlja", kaže Aleksandar Grbić, očevidac stravične nesreće u Mladenovcu u kojoj je učestvovao Luka Vuksanović (26), čije telo je pronađeno… »
Obrt u misteriji nestanka Luke (26) posle udesa! Još jedan mladić nestao u isto vreme, bližnje ne napušta nada

Obrt u misteriji nestanka Luke (26) posle udesa! Još jedan mladić nestao u isto vreme, bližnje ne napušta nada

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Slomljena od bola, porodica Luke Vuksanovića (26) očekuje da rezultate DNK analize i obdukcije kako bi konačno saznali kako i kada je mladić preminuo 26. avgusta. Beograđanin je, podsetimo, toga dana misteriozno nestao posle udesa, a… »
Tragičan kraj potrage za nestalim mladićem

Tragičan kraj potrage za nestalim mladićem

Politika pre 14 dana
Telo dvadesetogodišnjeg Luke Vuksanovića, koji je 24. avgusta nestao nakon saobraćajne nesreće, nađeno je juče pored puta. Potraga za Beograđaninom Lukom Vuksanovićem (26), koji je nestao 24. avgusta na putu ka Mladenovcu, gde mu se izgubio svaki… »
Nova agonija za porodicu Luke Vuksanovića! Neutešna rođaka za Kurir: Još uvek nas muče 2 stvari, ne dopire nam do mozga...

Nova agonija za porodicu Luke Vuksanovića! Neutešna rođaka za Kurir: Još uvek nas muče 2 stvari, ne dopire nam do mozga...

Kurir pre 14 dana
Najbliži sad preživljavaju novu agoniju, jer očekuju da saznaju tačno vreme i način smrti Beograđanina koji je 26. avgusta nestao posle udesa. Porodica Luke Vuksanovića (26) slomljena je od bola i kako kažu čekaju da im stignu rezultati DNK… »
"Muče nas dve stvari, telo je bilo neprepoznatljivo" Oglasila se rođaka stradalog Luke Vuksanovića (Foto)

"Muče nas dve stvari, telo je bilo neprepoznatljivo" Oglasila se rođaka stradalog Luke Vuksanovića (Foto)

Mondo pre 14 dana
Porodica stradalog Luke Vuksanovića čeka rezultate obdukcije i DNK analize. Mladić Luka Vuksanović (26) stradao je nakon teške saobraćajne nesreće kod Mladenovca 26. avgusta nakon čega se za njim tragalo devet dana. Telo je pronađeno u šipražju… »
Evo kako izgleda proces prijavljivanja nestalog lica! Ljubišić otkrio korake koje preduzima policija: Za ovo nema izuzetaka

Evo kako izgleda proces prijavljivanja nestalog lica! Ljubišić otkrio korake koje preduzima policija: Za ovo nema izuzetaka

Kurir pre 15 dana
Potraga za Beograđaninom Lukom Vuksanovićem koji je nestao pre deset dana na putu ka Mladenovcu, gde mu se izgubio svaki trag nakon što je doživeo saobraćajnu nesreću, završila se juče i to tragično - nađeno je telo. Od trenutka nestanka… »
"Kako da živimo s tom slikom, Luka je bio potpuno unakažen": Prijatelj stradalog mladića otkrio strašne detalje

"Kako da živimo s tom slikom, Luka je bio potpuno unakažen": Prijatelj stradalog mladića otkrio strašne detalje

Mondo pre 15 dana
Prijatelj stradalog Luke u nesreći kod Mladenovca otkrio je strašne detalje. Potraga za Beograđaninom Lukom Vuksanovićem (26), koji se od 26. avgusta vodio kao nestao posle saobraćajne nesreće koju je doživeo kod Mladenovca, juče je, nažalost… »
"Ostavio si pola sebe zauvek kraj mene! Svašta smo hteli, ali nismo uspeli" Bivša partnerka se oprostila od Luke Vuksanovića

"Ostavio si pola sebe zauvek kraj mene! Svašta smo hteli, ali nismo uspeli" Bivša partnerka se oprostila od Luke Vuksanovića

Kurir pre 15 dana
Od nesrećnog Luke Vuksanovića (26) porodica se oprašta, nakon što su juče saznali da je njegovo telo pronađeno 100 metara od mesta gde je doživeo stravičnu saobraćajnu nesreću na putu ka Mladenovcu. Nakon jučerašnjeg dana, oglasila se i Lukina… »
(Mapa) misterija duga 40 sekundi i 100 metara: Gde se kretao i gde je pronađen Luka Vuksanović nakon saobraćajne nesreće…

(Mapa) misterija duga 40 sekundi i 100 metara: Gde se kretao i gde je pronađen Luka Vuksanović nakon saobraćajne nesreće…

Blic pre 15 dana
Luka Vuksanović doživeo je saobraćajnu nesreću pre deset dana kada je, kako se sumnja, izgubio kontrolu nad vozilom, udario u zaštitnu ogradu, te sleteo sa puta. Nakon samo 40 sekundi, kako je rekla njegova sestra, njega u vozilu više nije bilo. Za… »
Luka Vuksanović iza sebe ostavio sina (2): Od mladića koji je juče pronađen mrtav u šipražju se potresnim rečima…

Luka Vuksanović iza sebe ostavio sina (2): Od mladića koji je juče pronađen mrtav u šipražju se potresnim rečima…

Blic pre 15 dana
"Svašta smo hteli, ali ipak nismo uspeli", reči su bivše partnerke Luke Vuksanovića čije telo je pronađeno juče, devet dana nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila kod Mladenovca. Neutešna porodica i prijatelji opraštaju se od Luke, a sada… »
„Ostavio si pola sebe zauvek kraj mene“: Bivša partnerka se oprostila od Luke čije je telo juče nađeno u šipražju…

„Ostavio si pola sebe zauvek kraj mene“: Bivša partnerka se oprostila od Luke čije je telo juče nađeno u šipražju…

Nova pre 15 dana
: "Svašta smo hteli, ali ipak nismo uspeli", reči su bivše partnerke Luke Vuksanovića čije telo je pronađeno juče, devet dana nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila kod Mladenovca. Neutešna porodica i prijatelji opraštaju se od Luke, a sada… »
"Ostavio si pola sebe zauvek kraj mene": Porodica se oprašta od nastradalog Luke, potresne reči bivše partnerke

"Ostavio si pola sebe zauvek kraj mene": Porodica se oprašta od nastradalog Luke, potresne reči bivše partnerke

Mondo pre 15 dana
Nakon skoro 10 dana od saobraćajne nesreće policija je pronašla telo Luke Vuksanovića. Porodica se oprašta od nastradalog mladića Luke Vuksanovića (26), nakon što je juče njegovo telo pronađeno 100 metara od mesta gde je doživeo stravičnu… »
"Svašta smo hteli, nismo uspeli": Teške reči Lukine žene koji je juče nađen mrtav, iza sebe ostavio sina (2)

"Svašta smo hteli, nismo uspeli": Teške reči Lukine žene koji je juče nađen mrtav, iza sebe ostavio sina (2)

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Telo Luke Vuksanovića (26) iz Beograda nađeno je juče u šipražju 9 dana nakon što je nesrećni mladić doživeo udes u Mladenovcu, a ovu tragediju još većom čini to da je iza sebe ostavio sina koji ima tek 2 godine. Od Luke se na… »
"Imao velike planove za život" Potresne reči prijatelja Luke čije je telo pronađeno kod Mladenovca: Maštao je o svojoj…

"Imao velike planove za život" Potresne reči prijatelja Luke čije je telo pronađeno kod Mladenovca: Maštao je o svojoj…

Kurir pre 15 dana
"Bio je najbolji dečko kojeg sam ja poznavao", reči su prijatelja Luke Vuksanovića čije telo je pronađeno juče nakon devet dana od saobraćajne nesreće koja se dogodila kod Mladenovca. Naime, Vuksanović je nestao nakon što se automobilom zakucao… »
„Bio je najbolji dečko kojeg sam poznavao“: Prijatelji se opraštaju od stradalog Luke, i dalje ne razumeju kako je…

„Bio je najbolji dečko kojeg sam poznavao“: Prijatelji se opraštaju od stradalog Luke, i dalje ne razumeju kako je…

Nova pre 15 dana
: "Bio je najbolji dečko kojeg sam ja poznavao", reči su prijatelja Luke Vuksanovića čije telo je pronađeno juče nakon devet dana od saobraćajne nesreće koja se dogodila kod Mladenovca. Naime, Luka Vuksanović je nestao nakon što se automobilom… »
Jedna nelogičnost muči celu Srbiju! Novinarka Kurir televizije sa mesta nesreće Luke Vuksanovića otkriva najnovije…

Jedna nelogičnost muči celu Srbiju! Novinarka Kurir televizije sa mesta nesreće Luke Vuksanovića otkriva najnovije…

Kurir pre 15 dana
Devetodnevna potraga za Lukom Vuksanovićem, koji je nestao nakon saobraćajne nesreće kod Mladenovca, završila se tragično. Njegovo telo, pronađeno nedaleko od mesta nesreće, bilo je u veoma lošem stanju. Naša novinarka Ksenija Stojiljković… »
"Maštao je o svojoj radionici": Reči prijatelja Luke čije telo je nađeno u šipražju nakon saobraćajne nesreće

"Maštao je o svojoj radionici": Reči prijatelja Luke čije telo je nađeno u šipražju nakon saobraćajne nesreće

Mondo pre 15 dana
Prijatelj o Luki koji je nestao nakon saobraćajne nesreće u Mladenovcu. "Bio je najbolji dečko kojeg sam ja poznavao", reči su prijatelja Luke Vuksanovića čije telo je pronađeno juče nakon devet dana od saobraćajne nesreće koja se dogodila kod… »
"Imao je velike planove za život": Potresne reči prijatelja Luke čije telo je pronađeno u šipražju kod Mladenovca…

"Imao je velike planove za život": Potresne reči prijatelja Luke čije telo je pronađeno u šipražju kod Mladenovca…

Blic pre 15 dana
"Bio je najbolji dečko kojeg sam ja poznavao", reči su prijatelja Luke Vuksanovića čije telo je pronađeno juče nakon devet dana od saobraćajne nesreće koja se dogodila kod Mladenovca. Naime, Vuksanović je nestao nakon što se automobilom zakucao… »
Posle nesreće bio živ: Lukin prijatelj izneo nove detalje potrage za nesrećnim mladićem: "tražio je pomoć u pogrešnom…

Posle nesreće bio živ: Lukin prijatelj izneo nove detalje potrage za nesrećnim mladićem: "tražio je pomoć u pogrešnom…

Blic pre 15 dana
Telo Luke Vuksanovića za kojim je porodica tragala devet dana pronađeno je na 100 metara od raskrsnice u Mladenovcu na kojoj se dogodila teška nesreća. Prema rečima Lukinih prijatelja, mladić je najverovatnije bio živ, ali teško povređen, u… »

Vesti dana »