Povezane vesti

Vučić: Švedska je jedan od najznačajnijih skandinavskih partnera naše zemlje

Vučić: Švedska je jedan od najznačajnijih skandinavskih partnera naše zemlje

Politika pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma ambasadorke Kraljevine Švedske u Beogradu Šarlote Samelin i tom prilikom poručio da je Švedska jedan od najznačajnijih skandinavskih partnera naše zemlje. "Uputio sam srdačnu… »
Vučić primio akreditive ambasadorke Danske, zahvalio na podršci evropskom putu Srbije

Vučić primio akreditive ambasadorke Danske, zahvalio na podršci evropskom putu Srbije

Politika pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novoimenovane ambasadorke Kraljevine Danske Pernile Deler Kardel, kojoj je zahvalio na podršci Danske evropskom putu naše zemlje. "Poželeo sam uvaženoj ambasadorki Deler Kardel… »
Vučić: Cenimo podršku Češke putu Srbije ka punorpravnom članstvu u EU

Vučić: Cenimo podršku Češke putu Srbije ka punorpravnom članstvu u EU

Politika pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoizabranog ambasadora Češke Republike Jana Bondija, kome je poručio da Srbija ceni podršku Češke procesu proširenja Evropske unije, a posebno putu Srbije ka punopravnom članstvu… »
Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju trgovinske razmene

Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju trgovinske razmene

Slobodna Evropa pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je 3. septembra u Beogradu sa ambasadorom Irana Rašidom Hasanpurom o ekonomskim odnosima i jačanju trgovinske razmene dve države. "Sa ambasadorom Hasanpurom sam razgovarao o svim pitanjima od značaja i… »
Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju ekonomskih odnosa dve zemlje

Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju ekonomskih odnosa dve zemlje

RTS pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija, sa kojim je razgovarao o svim pitanjima od interesa za odnose dve zemlje. Vučić je na svojoj Instagram nalogu naveo da je jedna od glavnih tema… »
Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju ekonomskih odnosa dve zemlje

Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju ekonomskih odnosa dve zemlje

RTV pre 15 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija, sa kojim je razgovarao o svim pitanjima od interesa za odnose dve zemlje, a među glavnim temama bili su ekonomski odnosi i… »
Predsednik primio akreditivna pisma petoro novih ambasadora u Srbiji

Predsednik primio akreditivna pisma petoro novih ambasadora u Srbiji

Insajder pre 15 dana
Predsednik Aleksandar Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora u Srbiji - Švajcarske, Danske, Izraela, Češke i Švedske. Na mesto ambasadora Švajcasrke došla je An Lugon-Mulen; Avivit Bar-Ilan imenovana je za ambasadorku Izraela, dok će… »
Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju ekonomskih odnosa dve zemlje

Vučić sa ambasadorom Irana o jačanju ekonomskih odnosa dve zemlje

Euronews pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija, sa kojim je razgovarao o svim pitanjima od interesa za odnose dve zemlje, a među glavnim temama bili su ekonomski odnosi i jačanje… »
Predsednik Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora Švajcarske, Izraela, Švedske, Danske i Češke

Predsednik Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora Švajcarske, Izraela, Švedske, Danske i Češke

RTS pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u Palati "Srbija" primio akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora Švajcarske, Izraela, Švedske, Danske i Češke. Predsednik Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma nove ambasadorke Švajcarske… »
Vučić primio akreditivna pisma ambasadora Švedske, Izraela, Švajcarske, Danske i Češke (foto)

Vučić primio akreditivna pisma ambasadora Švedske, Izraela, Švajcarske, Danske i Češke (foto)

Blic pre 15 dana
Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma nove ambasadorke Švajcarske Konfederacije u Srbiji An Lugon-Mulen i tom prilikom istakao da je članstvo u EU strateško opredeljenje naše zemlje, a pitanje Kosova i Metohije od najvišeg… »
Predsednik Vučić Sa ambasadorom Irana: Jedna od glavnih tema ekonomski odnosi i konkretne aktivnosti u jačanju trgovinske…

Predsednik Vučić Sa ambasadorom Irana: Jedna od glavnih tema ekonomski odnosi i konkretne aktivnosti u jačanju trgovinske…

Kurir pre 15 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija. "Sa ambasadorom Hasanpurom o svim pitanjima od značaja i interesa za odnose Srbije i Irana. Jedna od glavnih tema razgovora bili su… »
Predsednik poželeo srdačnu dobrodošlicu: Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora Švedske, Danske i Češke

Predsednik poželeo srdačnu dobrodošlicu: Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora Švedske, Danske i Češke

Kurir pre 15 dana
BEOGRAD - Ambasadoru Češke Republike Janu Bondiju sam poželeo srdačnu dobodošlicu i uspešan diplomatski mandat u Srbiji. Razgovarali smo dinamičnom razvoju bilateralne ekonomske saradnje koju karakteriše sve veća robna razmena i trgovina… »
Vučić primio ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija

Vučić primio ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija

B92 pre 15 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Islamske Republike Iran Rašida Hasanpura Baeija. "Sa ambasadorom Hasanpurom o svim pitanjima od značaja i interesa za odnose Srbije i Irana. Jedna od glavnih tema razgovora bili su… »
Vučić primio akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora

Vučić primio akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora

RTV pre 15 dana
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora Švajcarske, Danske, Izraela i Češke. Prilikom susreta sa novom ambasadorkom Konfederacije Švajcarske u Srbiji An Lugon-Mulen predsednik je istakao da… »
Vučić primio akreditivna pisma ambasadorki iz Švajcarske i Izraela

Vučić primio akreditivna pisma ambasadorki iz Švajcarske i Izraela

Politika pre 15 dana
Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma nove ambasadorke Švajcarske Konfederacije u Srbiji An Lugon-Mulen i tom prilikom istakao da je članstvo u EU strateško opredeljenje naše zemlje, a pitanje Kosova i Metohije od najvišeg… »
Vučić sa novom ambasadorkom: "Detalno sam je upoznao sa Specijalizovanom izložbom EXPO 2027"

Vučić sa novom ambasadorkom: "Detalno sam je upoznao sa Specijalizovanom izložbom EXPO 2027"

B92 pre 15 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoimenovane ambasadorke Kraljevine Danske Pernile Deler Kardel. "Poželeo sam uvaženoj ambasadorki Deler Kardel uspešan mandat u Srbiji, uveren da će bogato diplomatsko… »
Vučić sa ambasadorom Češke: Razgovor o dinamičnom razvoju bilateralne ekonomske saradnje FOTO

Vučić sa ambasadorom Češke: Razgovor o dinamičnom razvoju bilateralne ekonomske saradnje FOTO

B92 pre 15 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoizabranog ambasadora Češke Republike Jana Bondija. "Ambasadoru Češke Republike Janu Bondiju sam poželeo srdačnu dobodošlicu i uspešan diplomatski mandat u Srbiji… »
Vučić poželeo dobrodošlicu ambasadorkama Izraela, Švedske i Švajcarske (FOTO)

Vučić poželeo dobrodošlicu ambasadorkama Izraela, Švedske i Švajcarske (FOTO)

Danas pre 15 dana
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, primio je akreditive novih ambasadorki koji stižu na službu u Beograd iz Izraela, Švajcarske i Švedske. Uz srdačnu dobrodošlicu, poželeo sam ambasadorki Ben-Ilan uspeh u diplomatskoj misiji učvršćivanja… »
Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora

Vučić primio akreditivna pisma novih ambasadora

Euronews pre 15 dana
Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma nove ambasadorke Švajcarske Konfederacije u Srbiji An Lugon-Mulen i tom prilikom istakao da je članstvo u EU strateško opredeljenje naše zemlje, a pitanje Kosova i Metohije od najvišeg… »
Vučić primio akreditive nove ambasadorke izraela: Srdačna dobrodošlica za Avivit Bar-Ilan čiji je otac rođeni…

Vučić primio akreditive nove ambasadorke izraela: Srdačna dobrodošlica za Avivit Bar-Ilan čiji je otac rođeni…

Kurir pre 15 dana
BEOGRAD - Uz srdačnu dobrodošlicu, poželeo sam ambasadorki Ben-Ilan uspeh u diplomatskoj misiji učvršćivanja odnosa i širenja saradnje između naše dve zemlje. Izrazio sam nadu da će uvažena ambasadorka tokom mandata uneti u svoj angažman i… »
Vučić primio akreditivna pisma ambasadorke Izraela: "Izrazio sam nadu da će uneti u svoju ličnu notu"

Vučić primio akreditivna pisma ambasadorke Izraela: "Izrazio sam nadu da će uneti u svoju ličnu notu"

B92 pre 15 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoimenovane ambasadorke Države Izrael Avivit Bar-Ilan. "Uz srdačnu dobrodošlicu, poželeo sam ambasadorki Ben-Ilan uspeh u diplomatskoj misiji učvršćivanja odnosa i… »
Vučić: "Uputio sam srdačnu dobrodošlicu ambasadorski Kraljevine Švedske" FOTO

Vučić: "Uputio sam srdačnu dobrodošlicu ambasadorski Kraljevine Švedske" FOTO

B92 pre 15 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma ambasadorke Kraljevine švedske u Republici Srbiji Šarlote Samelin. "Uputio sam srdačnu dobrodošlicu ambasadorski Kraljevine Švedske Šarloti Samelin i poželeo mnogo uspeha… »
"Poželeo sam dobrodošlicu novoj ambasadorki Švajcarske" Predsednik Vučić primio akreditivna pisma An Lugon-Mulen (foto)

"Poželeo sam dobrodošlicu novoj ambasadorki Švajcarske" Predsednik Vučić primio akreditivna pisma An Lugon-Mulen (foto)

Kurir pre 15 dana
BEOGRAD - "Poželeo sam dobrodošlicu novoj ambasadorki Švajcarske An Lugon-Mulen i uspeh u radu tokom mandata u Srbiji. Tokom sastanka smo razgovarali o ekonomskim odnosima Srbije i Švajcarske, a ja sam izrazio zahvalnost na podršci koju Švajcarska… »
Vučić primio akreditivna pisma ambasadorke Švajcarske Lugon-Mulen: Članstvo u EU naše strateško opredeljenje

Vučić primio akreditivna pisma ambasadorke Švajcarske Lugon-Mulen: Članstvo u EU naše strateško opredeljenje

Telegraf pre 15 dana
On je naglasio zainteresovanost Srbije za intenziviranje političkog dijaloga i ukazao na važnost daljeg unapređenja parlamentarne saradnje. Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma nove ambasadorke Švajcarske Konfederacije u… »
Vučić prima akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora: Danas susret i sa ambasadorom Irana

Vučić prima akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora: Danas susret i sa ambasadorom Irana

Kurir pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas u 10 sati akreditivna pisma petoro novoimenovanih ambasadora u Srbiji. Vučić će u Palati Srbija primiti akreditivna pisma ambasadorke Konfederacije Švajcarske An Lugon Mulan, ambasadorke Države… »
Vučić danas prima akreditivna pisma petoro novoimenovanih ambasadora

Vučić danas prima akreditivna pisma petoro novoimenovanih ambasadora

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas akreditivna pisma petoro novoimenovanih ambasadora u Srbiji. Vučić će u Palati Srbija primiti akreditivna pisma ambasadorke Konfederacije Švajcarske An Lugon Mulan, ambasadorke… »

Vesti dana »