Povezane vesti

Naša misica je ovako smuvala 40 godina starijeg: "Iskoristila sam situaciju", strast je odmah prštala: "Bila sam devica"

Naša misica je ovako smuvala 40 godina starijeg: "Iskoristila sam situaciju", strast je odmah prštala: "Bila sam devica"

Blic pre 15 dana
Mis Balkana i nekadašnja učesnica "Parova", Ivana Mitrović, u vezi je sa 40 godina starijim Zoranom Buđićem Kobrom. Ivana je jednom prilikom ispričala najintimnije detalje iz njihove veze. - Dolazim iz rijalitija "Parovi". Tamo sam upoznala Kobru… »
Naša misica bila devica do 25! Nevinost izgubila sa 40 godina starijim, a on poznata faca Beograda: Iskoristila sam situaciju

Naša misica bila devica do 25! Nevinost izgubila sa 40 godina starijim, a on poznata faca Beograda: Iskoristila sam situaciju

Kurir pre 15 dana
Mis Balkana i nekadašnja učesnica "Parova" Ivana Mitrović u vezi je sa 40 godina starijim Zoranom Buđićem Kobrom. Ivana je jednom prilikom ispričala najintimnije detalje iz njihove veze. - Dolazim iz rijalitija "Parovi". Tamo sam upoznala Kobru, jer… »
Naša misica sada prodaje sladolede u centru Beograda: Ivana zasukala rukave - pošteno zarađuje za život

Naša misica sada prodaje sladolede u centru Beograda: Ivana zasukala rukave - pošteno zarađuje za život

Blic pre 15 dana
Nekadašnja rijaliti učesnica Ivana Mitrović, koja je pre nekoliko meseci osvojila titulu Mis Balkana, našla je posao i počela da prodaje sladoled. Ivana se pre nekoliko dana zaposlila kao prodavac sladoleda, te radi u centru srpske prestonice. Ovo je… »

Vesti dana »