Povezane vesti

Nadal podržao Sinera: "Imam tu vrlinu ili defekt, a to je da verujem u dobre namere ljudi"

Nadal podržao Sinera: "Imam tu vrlinu ili defekt, a to je da verujem u dobre namere ljudi"

Sportske.net pre 15 dana
Legendarni španski teniser Rafael Nadal podržao je prvog tenisera sveta, Janika Sinera, nakon doping afere, ističući da veruje da Italijan nije namerno koristio nedozvoljena sredstva. "Imam tu vrlinu ili defekt, a to je da verujem u dobre namere… »
Nadal veruje u pravdu: Uveren sam da Ziner nije namerno to uradio...

Nadal veruje u pravdu: Uveren sam da Ziner nije namerno to uradio...

Dnevnik pre 15 dana
NjUJORK: Španac Rafael Nadal izjavio je da je uveren da najbolji teniser sveta Italijan Janik Ziner nije ništa uradio da bi se namerno dopingovao, prenosi I-Es-Pi-En (ESPN). Međunarodna agencija za integritet tenisa (ITIA) saopštila je 20. avgusta da… »
Nadal podržao prvog tenisera sveta Sinera posle afere oko dopinga

Nadal podržao prvog tenisera sveta Sinera posle afere oko dopinga

Novi magazin pre 15 dana
Španski teniser Rafael Nadal podržao je prvog tenisera sveta, Italijana Janika Sinera posle afere oko dopinga, izražavajući uverenje da Siner ne bi namerno uzimao nedozvoljene supstance. "Poznajem Janika i uveren sam da nije ništa uradio da bi se… »
Oglasio se Rafael Nadal! Evo šta je rekao o dopingu Janika Sinera

Oglasio se Rafael Nadal! Evo šta je rekao o dopingu Janika Sinera

Večernje novosti pre 15 dana
Španski teniser Rafael Nadal podržao je prvog tenisera sveta, Italijana Janika Sinera posle afere oko dopinga, izražavajući uverenje da Siner ne bi namerno uzimao nedozvoljene supstance. Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović - Poznajem Janika i uveren sam… »
Nadal dao podršku Sineru posle skandala oko dopinga

Nadal dao podršku Sineru posle skandala oko dopinga

Sportski žurnal pre 15 dana
Španac odlučio da veruje u Janika i sistem. Janik Siner je dva puta bio pozitivan na zabranjenu supstancu u martu, ali ga je Međunarodna agencija za integritet u tenisu (ITIA) oslobodila krivice, ili nemara. To je izazvalo buru reakcija, ali glavna… »
Nadal: Ne verujem da se Siner namerno dopingovao

Nadal: Ne verujem da se Siner namerno dopingovao

Sport klub pre 15 dana
Rafael Nadal je stao u odbranu Janika Sinera kada su u pitanju njegova dva pozitivna testa. – Poznajem Janika i uveren sam da nije ništa uradio da bi se namerno dopingovao – ističe Španac koji je mnogo puta bio optuživan da je uzimao nešto… »
Slučaj "Siner": Svet na jednoj, Nadal na drugoj strani

Slučaj "Siner": Svet na jednoj, Nadal na drugoj strani

B92 pre 15 dana
Rafael Nadal stao je u odbranu Janika Sinera i rekao da se on nije dopingovao. Nadal je prekinuo ćutanje i konačno se oglasio o Sinerovom doping slučaju. U razgovoru za jednu špansku televiziju, vlasnik 22 Grend slem titule je rekao da Siner nije… »

Vesti dana »